Зимовий відпочинок з Апарт-готелем «Вершина»!

Ще декілька днів і закінчиться осінь. Розпочнеться зимовий сезон відпочинку. Хоча сніг в Карпатах випадає набагато швидше ніж в інших регіонах, проте офіційний зимовий сезон розпочинається саме з початком зими.

Мабуть не кожний любить морозний вітер та сніг, але не тут, не в Карпатах! Завдяки красоті зимового пейзажу, який вражає своєю таємничістю та величністю, Ви забудете про холод, що оточує. Побувавши тут хоча б один раз, оціните всю різноманітність та неповторність даного відпочинку і не зможете втриматись перед спокусою повернутись сюди ще раз.

Комфортний номер в Карпатах – запорука вдалого відпочинку

Прогулявшись по гірських засніжених стежинах чи прокатавшись на лижах, Вам захочеться повернутись в теплий і комфортний номер готелю. Ось тут і починається так звана друга частина відпочинку, адже затишний номер дозволить розслабитись та набратись сил. Саме тому вибір готелю є одним із основних моментів при плануванні відпочинку.

Затишний відпочинок в апарт-готелі «Вершина»

Готель розташований серед лісу в горах, а це дасть можливість постійно милуватись красотою природи. Наш комплекс ідеально підійде для сімей, які захочуть відпочити спокійно, просто побути на одинці зі своїми близькими. Апартаменти нашого готелю відрізняються особливим декором та атмосферою. Головною особливістю є гуцульська піч. На ній ви зможете зігрітися, коли за вікном лютуватиме мороз або ж просто, дивитися на палаючий вогонь. Власне, саме вогонь заспокоїть Вас, розслабить і надихне силою первісної природи. Екстер’єр будинку виконаний в традиційному гуцульському стилі з натуральних матеріалів: каменю та дерева. Отож, завітайте до нас і розпочніть свій зимовий відпочинок разом з апарт-готелем «Вершина».