Відпочинок в Карпатах стає ще більше популярним

Охочих провести відпочинок на західній Україні з кожним роком все більше. Відпочинок в Карпатах зцілює, дарує мегаемоціі туристам будь-якого віку та вподобань.

З давніх часів аристократи проводили літо на віллах на лоні природи, відпочинок в Карпатах влітку став доступною розкішшю сьогодні. Що ж століттями приваблює гостей Карпат?

Карпатський край – сучасна Мекка українських екотуристів. Літній відпочинок в Карпатах являє собою поєднання зеленого туризму з комфортом розвиненої інфраструктури.

Чисте озоноване повітря, просочене ароматом гірських масивів і лісів, кристальні річки і озера, лікувальні грязі та мінеральні води створюють унікальний комплекс цілющого впливу на організм людини. Здравниця зцілює захворювання нервової системи, органів травлення і кровообігу, опорно-рухового апарату, цукровий діабет, печінку, серце і судини, інші порушення здоров’я.

Гостей західної України дуже приваблює якісний сервіс і низькі ціни. Багатьом туристам відпочинок в Карпатах дозволяє економити на авіаперельотах, добираючись альтернативним транспортом, відчувати себе «як удома», розуміючи місцеву мову, не переживати за процес акліматизації.

За інформацією туроператорів, існує колосальний попит на тури вихідного дня (у тому числі відпочинок з дітьми),подієві тури (історичні місця, гастрономічні фестивалі та інш.),Організацію корпоративу, святкові екскурсії по містах загадкової західної України. Повноцінний відпочинок в Карпатах з родиною передбачає проживання в комфортабельному еко-котеджі.

Безцінна «перлина Карпат» – відомий цілорічний курорт м Яремче, знаходиться на території кліматичної курортної зони Прикарпаття. Яремче це:

– Гірськолижний центр міжнародного класу і одне з головних осередків «зеленого туризму»
– Найстаріший кліматичний, бальнеологічний курорт Прикарпаття. Грунт Яремче багатий мінеральними водами типу “Боржомі”, “Нарзан”, “Єсентуки”, “Арзні”, вуглекислими гідрокарбонатно-натрієвими і кальцієвими водами.

Відпочинок в Яремче обіцяє занурення в атмосферу самобутніх традицій, усамітнення або активне дозвілля на ваш смак: піші прогулянки в гори, захоплюючі екскурсії, катання на конях, риболовля, сплави на байдарках, збір грибів, ягід, катання на квадроциклах.

Карпати відкривають кожному «свою» таємницю, щедро пропонуючи духовний досвід, екстрим, оздоровлення, пізнання культури предків.