Водоспад Труфанець

Водоспад Труфанець

Найвищий водоспад Карпат знаходиться в 50 км від Апарт-готелю “Вершина”. Тру́фанець (Трофанець) — водоспад в Українських Карпатах. Гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення.

Розташований на південно-східних схилах гірського масиву Свидівця, в межах Рахівського району Закарпатської області, неподалік від південної околиці смт. Ясіні (при автошляху Н 09).

Труфанець розташований у пригирловій частині річки Труфанця (права притока Чорної Тиси, басейн Дунаю). Загальна висота водоспаду — 36 м. Складається з численних (понад 5) каскадів. Утворений на місці виходу на поверхню стійких до ерозії пісковиків. При підніжжі водоспаду влаштовано оглядовий майданчик-альтанку.

Водоспад розташовано біля самої траси, найшвидший маршрут від нашого готелю.

Насолодившись красою водоспаду Труфанець, ми чекаємо на вас у нашому Апарт-готелі «Вершина».

Апарт-готель “Вершина” – це комфортний відпочинок для молоді та сім’ї з усіма зручностями. Ми пропонуємо Вам просторі та затишні номери з каміном та з піччю-лежанкою. Біля будинку чудове подвір’я, де є кафе, стоянка для машин, столики, мангал, місце для дитячих ігор та забав, басейн та наша баня на дровах.

Відпочинок в Яремче настільки різноманітний, що підходить як для спокійного сімейного відпочинку в Карпатах з дітьми, так і для активного відпочинку з друзями.