Відпочинок в Яремче влітку або взимку?. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

Відпочинок в Яремче влітку або взимку

Яремча – туристичний центр Карпат. Яремче взимку та влітку викликає небувалий інтерес у туристів. Туризм та оздоровлення у будь-яку пору року. Тут працює більше десятка санаторіїв, оздоровчих таборів, профілакторіїв та інших центрів для поліпшення здоров'я. Люди з усіх куточків країни приїжджають сюди оздоровитися, здебільше, це стосується дихальної, серцево-судинної та нервової системи. Мінеральні води Карпат мають чудодійну силу, а бездоганно чисте повітря повертає організму його природну енергію. Безкрайні пейзажі, місцева архітектура, дивовижні мешканці містечка подарують безліч позитивних емоцій. Якщо і це не вражає, то завжди можна підняти адреналін, спустившись до бурхливих водоспадів; поганяти на сноуборді, лижах, квадроциклі або дельтаплані. Прихильникам фауни цікаво буде заглянути у вольєр або покататися на конях.

Відпочинок в Яремче влітку

Літній відпочинок в Яремче – бездоганна ідея для молодих, людей похилого віку та пар із дітьми. Що стосується найменших, то рекомендовано підшукувати житло із облаштованим закритим подвір’ям. Діткам нудно, не сидиться на місці, тому їх завжди кудись тягне. Якщо у дворі буде дитячий майданчик, то дитяча увага буде загострена на гойдалках. Не менш важливі житлові умови. Комфортабельні номери в апарт-готелі «Вершина» ідеальні для відпочиваючих різного віку. Окремі кімнати вміщують у себе від 2 до 6 осіб. Можна відправитися у поїздку цілою компанією.

Літній відпочинок в Яремче Чим зайняти себе влітку:

  • відвідати водоспади: Пробій, Дівочі сльози, Капливець, Гук;
  • побувати на місцевому сувенірному ринку;
  • влаштувати пішу прогулянку на гору Маковиця, по стежці Довбуша, на гору Піп і Іван, а також вибрати інші не менш цікаві маршрути;
  • помилуватися храмовою архітектурою: церкви Іоана Милостивого, пророка Іллі, Петра і Павла;
  • викупатися у гірських річках;
  • віддати перевагу екстремальному виду відпочинку.

Відпочинок в Яремче взимку

Коли говорять про зиму, перше, що спадає на думку – лижі. Але це не єдине, що чекає відпочиваючих на гірськолижному курорті. На сніжних горах можна кататися на сноуборді, санках. Новачків обов'язково навчать досвідчені інструктори. Тут немає крутих спусків, тому лижне катання безпечне.

Відпочинок в Яремче взимкуЗимові свята в Яремче – окрема тема для розмови. Ті, хто читав українську літературу 18 – 19 століття, знайомий із культурою святкування Різдва, Водохреща та інших новорічних свят. Так ось, завдяки відпочинку у Карпатах, про урочистості можна буде не тільки прочитати, але й прийняти у них участь. Гуцули старанно зберігають традиції пращурів. Урочиста частина проходить у традиційному стилі: колядки, щедрівки, національні страви, ворожіння.

Замовляти номери потрібно заздалегідь, адже туристи бронюють місця за 2 – 3 місця до приїзду. Суть у тому, що бажаючих відпочити у Карпатах безліч, і через великий наплив людей, в самий розпал сезону практично не залишається вільних будиночків. Комфортабельні номери замовляють ще раніше, щоб встигнути отримати кращі пропозиції.