Відпочинок в Яремче у квітні. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

 

Відпочинок в Яремче у квітні

 

Ви бажаєте внести у своє життя яскраві враження та змінити його, тоді вам терміново треба відпочити в Яремче.

Яремче найбільш відомий центр туризму Карпат. У цьому місті у вас буде можливість доторкнутися до багатовікової історії міста та гуцульської культури, зробити незабутні піші прогулянки, зазнати спалах адреналіну і побавити себе національними стравами. Через це доволі не велике, але дійсно чудове місто, проїжджають тисячі туристів, щоб помилуватися водоспадом 

Відпочинок в Яремче у квітні

Пробій і довколишніми краєвидами. Яремче розташувався в долині річки Прут, який протікає через усе місто, прикрашаючи собою центральні вулиці. А гора Слон велично здіймається біля його берегів.

Пам'яток в Яремче безліч:

Манявський скит, іноді його називають українським Афоном,

Манявський водоспад,

Водоспад Пробій,

Скала Слон,

Вольєрне господарство,

Михайлівська церква,

Скелі і стежка Довбуша,

Церква Різдва Святого Івана Хрестителя,

Музей етнографії та екології Карпатського краю,

Ресторан-музей «Гуцульщина»,

Сувенірний ринок,

Церква Святого Пророка Іллі,

Водоспад Дівочі сльози,

Парк-музей «Карпати в мініатюрі»,

Церква Успіня Пресвятої Богородиці,

Монастир Святого Андрія, при якому розташована церква святих Петра і Павла і т.д.

Найбільша визначна пам'ятка Яремче це природа. Тому піші прогулянки по горах і полонинах подарують вам незабутні спогади. Вам випаде нагода побачити барвисті килими з крокусів, пролісків, нарцисів, які вкривають усе навколо. Якщо у вас не вистачить власних сил на піші прогулянки, то в місті ви знайдете пункти прокату квадроциклів, велосипедів і джипів. Поганяти по горах з екстремальними умовами, отримати дозу адреналіну, зупинитися на найвищій точці гори і майже дотягнутися до неба під спів птахів - мрія багатьох мандрівників.

Але не варто заздалегідь подбати про житло. Знайти в Яремче мотель або тихий сімейний готель не складе труднощів. Особливою популярністю користуються котеджі, розташовані на вершині гори або пагорба. Апарт-готель «Вершина» розмістився саме в такому місці. Комплекс готелю 

складається з двох незалежних котеджів. У кожному номері є камін або піч-лежанка. Якщо ви раптом змерзнете після прогулянки, то зможете погрітися біля вогнища. На території є кафе, баня і басейн. Навколо готелю тільки гори і ліси, а так же розташований оглядовий майданчик на весь Яремче. Це унікальна зона для релаксу і усамітнення. Не забудьте узяти з собою фотоапарат, щоб зафіксувати ваші незабутні емоції.