Відпочинок в Карпатах зимою

Відпочинок в Карпатах зимою

Для того, щоб чудово відпочити та провести незабутню відпустку зовсім не обов’язково чекати на літо. Тому, що жодне морське побережжя та тепло не замінять Вам справжні зимові розваги та красу українських Карпат. Природа тут попрацювала на славу, прикрасивши безкраї простори білосніжно сліпучим снігом, високими горами і запашною хвоєю. Проте нам хочеться чогось більшого, аніж просто “зимовий відпочинок в Карпатах”. Ми мріємо про дивовижні казкові пригоди…

У Карпатах чудово відпочивати як для новачків, які лише вперше стали на лижі чи сноуборд, так і для досвідчених професіоналів, адже траси тут досить різні за складністю та довжиною. Не сумуватиме у Карпатах й дітвора, адже дитячі анімації знаходяться на високому рівні і діти можуть покататись на санях, зліпити снігову бабу та погратись у сніжки. А піші прогулянки, поїздки верхи, смачна гуцульська кухня, бані та сауни, різноманітні екскурсії та підкорення вершин, зимова фотосесія на найвищій з них неодмінно принесуть задоволення як дітям, так і дорослим.

Словом, Карпати взимку – це радісна казка з дивовижними пригодами на яву, а Ви у ній головний герой!

Зимовий відпочинок у Карпатах в апарт-готелі “Вершина”

Апарт-готель “Вершина” в Яремче – одна з цікавинок карпатських місць для відпочинку. Воно має велику кількість переваг: унікальне розташування, близькість до єдиного у місті бугельного підйомника “Багрівець”, панорамний вид… І головне, тільки ми пропонуємо Вам відпочинок на справжній гуцульській печі-лежанці!

Наші апартаменти, окрім печі або каміна, оснащені усім необхідним для комфортного відпочинку: кухня з кухонним приладдям, сан-вузол, телевізор, мякі натуральні шкури на підлозі. Є й власний дворик з автостоянкою, столиками, мангалом та чималим простором для ігор дітвори, а для любителів попаритись – справжня російська баня.

Словом, зимовий відпочинок в апарт-готель “Вершина” неодмінно буде теплим, комфортним та насиченим!