ᐉ Де відпочити в Карпатах у вересні?

Відпочинок в Карпатах у вересні 2019

Давно збираєтеся провести відпустку в Карпатах, але не наважуєтеся? Даремно. Це буде самий незабутній відпочинок за все ваше життя. У Карпатах ви знайдете все, що тільки побажаєте. Тут не доведеться нудьгувати шанувальникам активного і пасивного відпочинку. Вересень ідеальний місяць для відпустки. Він пахне грибами, ягодами, яблуками та осінню. Він дивує денним теплом і прохолодними ночами. Вересень в Карпатах це особливий комфорт для тих, хто страждає від алергії. Це казкові пейзажі, до яких вже торкнулося золото вересня. Це чисте повітря, від якого паморочиться голова. Це безмежне блакитне небо, яке належить тільки тобі. Це свобода, яку ви ніколи не знайдете у місті.

Отже, чим зайнятися в Карпатах.

Прогулянки

Карпати це величезна туристична зона з маршрутами. Марковані маршрути знаходяться майже на кожній горі. Підкорити при бажанні можна будь-яку з них. Але не підготовленому туристові краще винайняти інструктора. Або використати більш легкий варіант це зробити прогулянку на конях, велосипеді, квадроцікле, джипі. Нагородою за такі прогулянки буде можливість побачити водоспади і заворожуючи краєвиди. Так само можна переглянути Карпати з висоти пташиного польоту на повітряній кулі або дельтаплані.

Шанувальникам водних потоків, Карпати підготували захоплюючі спуски по гірським річкам на рафтах, катамаранах, каяках, байдарках. Це незабутні враження, адреналін і можливість побачити Карпати з іншого боку.

Екскурсії

Історія гуцульського краю настільки захоплююча, тому рекомендуємо скласти програму історичних пам’яток в місті, який виберете для відпочинку. Якщо ви зупините свій вибір на перлині карпатського краю Яремче, рекомендуємо вам: церкву Різдва Богородиці, музей-ресторан «Гуцульщина», водоспад Пробій, музей етнографії Карпатського краю, водоспад Гук, парк-музей Карпати в мініатюрі, водоспад Дівочі сльози, вольєрне господарство, стежка і скелі Довбуша, церква св, Іллі, водоспад Гук, сувенірний ринок і т.д.

Мінеральні джерела

Карпати славляться своїми мінеральними водами та не поступаються світовим джерел. Нафтуся, Свалява, Лужанська, Поляна Квасова одні з найзнаменитіших мінеральних вод Карпат, а скільки ще джерел, якими користуються місцеві жителі. Наприклад, в Яремче три мінеральних джерела, які не поступаються своїми властивостями переліченими вище.

Гуцульська кухня

Це найприємніший етап відпочинку. Майже кожна національна страва має свою історію. Обов’язково спробуйте банош, бограч, деруни, річкову форель, грибну юшку, гуцульський борщ, білі гриби в сметані і т.д.

Мешкання

Знайти житло у Карпатах не буде важко. Але зняти котедж з виглядом на гори і кожен день насолоджуватися неймовірними краєвидами ось це буде дійсно незабутньо. Апарт-готель «Вершина» один з таких готелів, який знаходитися на вершині пагорба, в оточенні гір та лісів. На території все передбачено для вашого відпочинку: басейн, баня, дитячий майданчик, мангали, кафе, дитячий майданчик, батут, стоянка для вашого автомобіля.

Відпочивати в Карпатах це щастя, а відпочивати в апарт-готелі «Вершина» – подвійне щастя.