Відпочинок в Карпатах у липні 2019

Літні Карпати несуть у наше життя яскраві фарби та враження. Карпати дарують почуття свободи, легкості, щастя і любові. Саме тут наш внутрішній світ розкривається, і ми дивиться на світ з іншого боку.

Карпати це маленький край з великими можливостями. Все навколо створено для вашого зцілення і відпочинку. Вікові ліси, гори, найчистіші водоспади і річки, архітектура, гостинність місцевих мешканців. Якщо хоча б один раз у житті ви приїдете в Карпати, ви покохаєте їх назавжди. При виборі свого відпочинку, завжди будете ставитиме на перше місце тільки Карпати.

Відпочинок в Карпатах у липні 2019

Які ідеї можуть запропонувати Карпати для вашого відпочинку?

Чан

Це молодильна купіль Карпат. Чавунні чани стоять під відкритим небом. Наповнюються чани водою з чистих гірських річок або мінеральних джерел, яка просочена карпатськими травами. Температура води 37-45 градусів, що дуже комфортно для організму. Цілющий чан покращує кровообіг, загальне самопочуття і стан шкіри.

Прогулянки

У цьому напрямку в Карпатах проблем немає. Вам на  вибір нададуть велосипедні прогулянки, кінні, піші, на позашляховиках, квадрациклах. Будь-яка прогулянка принесе вам незабутні враження. Ви своїми очима побачите усю красу вікових лісів, гір, гірських річок, водоспадів. При бажанні зможете зібрати дари лісу, насолодитися чистим гірським повітрям і спробувати води з гірських струмків.

Рафтинг

Сплав по гірській річці це адреналін та враження. Ви побачите Карпати з іншого боку, дикі і унікальні пейзажі, які будуть вас оточувати протягом усього маршруту, підкорять ваше серце назавжди.

Історичні пам’ятки

Якщо ви шанувальник старовинної архітектури, то вам однозначно треба помандрувати до Карпат. У кожному місті чи селищі ви знайдете старовинну церкву, музей і легенду про героїв цього краю. На цьому Карпати не закінчуються. Тільки приїхавши сюди, ви зрозумієте їх красу й могутність. Великим доповненням до ваших вражень буде заселитися у будиночок у горах в оточенні гір та лісів. Де ви зможете насолоджуватися тишею під спів птахів та гуляти по навколишніх горах. Апарт-готель «Вершина» виконає ваші мрію на 100%. Це невеликий готель на два котеджі з затишною територією, дитячим майданчиком, кафе, басейном і лазнею. У кожному номері є камін або піч-лежанка, які можна завжди протопи під час похолодання. Піч є повноцінним спальним місцем, яке особливо люблять діти. Усі балкони номерів виходять на гори, що не менш важливо на відпочинку в Карпатах. Дивитися на гори можна нескінченно, як на воду і вогонь.