Відпочинок в Карпатах.. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

Відпочинок в Карпатах.

Кожен, хто хоч раз у житті побував у Карпатах неодмінно хоче повертатися сюди знову і знову. Тут можна відпочити не лише фізично, але й духовно. Кожен екстремал, романтик, дорослий та малий зможе знайти тут щось для себе. Кожен сезон у Карпатах неповторний та особливий, що надає сил та енергії, та залишає позитивний відбиток у душі на довгі роки.

 

Відпочинок у Карпатах. Що від нього можна очікувати?

Любителі спокійного відпочинку можуть прогулятися уздовж гірських річок з чистою водою і насолоджуватися гірськими пейзажами, дихаючи чистим повітрям. Проте зима дарує незабутні враження та можливості любителям активного відпочинку. Катання на лижах та сноубордах на гірськолижних курортах Карпат дарують ті вражаючі емоції, на які варто чекати весь рік. Проте більшість вважає, що на цьому можливості зимового відпочинку в Карпатах закінчуються і ми впевнено можемо сказати, що вони помиляються. Їзда верхи, катання на джипах,  лазні та сауни, шашличок на природі, різноманітні екскурсії по визначних місцях, похід в гори, традиційні гуцульські страви, та безліч інших розваг чекають на Вас тут взимку. Вибір не малий чи не так? Головне визначитись чого прагнете саме Ви, пакувати речі і вирушати пізнавати цю казку особисто.

Проте, де б Ви не відпочивали, головне правильно обрати місце для проживання, щоб все в ньому Вас задовільнило. Часто відпочинок можуть зіпсувати неприємні сусіди чи персонал, або ж холод у кімнаті взимку, що зовсім не добре відіб'ється на Вашому здоров'ї та Ваших діточок.

 

Де зупинитись в Карпатах?

Апарт-готель "Вершина" - це чудовий варіант для великих та малих компаній, для підлітків чи гостей з діточками. Чому? Тому, що тільки у нас Ви маєте можливість відпочити на гуцульських печах, що розфарбовані цікавими малюнками, від яких дітвора у захваті. Проте, крім естетичної краси така піч має властивості оздоровити Ваш організм, що буде чудовим доповненням до чистого повітря і здорового харчування. У нас Ви не лише відпочинете, але й покращите стан здоров'я, що так важливо для кожного з нас. Усі апартаменти незалежні один від одного та оснащені усім необхідним, що дозволить кожному почуватися тут наче удома. Апарт-готель знаходиться у особливому місці, що зробить і відпочинок тут особливим. Ми завжди тепло та привітно зустрічаємо своїх гостей, тож ми впевнені, що відпочинок у нас Ви оціните!

 

Завітайте в апарт-готель "Вершина " в Яремче та насолоджуєтеся дивовижним відпочинком. Гарних Вам пригод!