Відпочинок у березні в Яремче

У березні Яремче зустрічає своїх відвідувачів тихим та розміреним життям. Все навколо ще куняє. Природа готова – прокинутися, вона в очікуванні тепла і сонця. Прийшла весна в Яремче! Весна з сонцем вже наступають на снігові кучугури. Своїм теплом вони створюють потоки струмків, які дзюркочуть свою унікальну пісню. На галявинах, які звільнилися від білосніжних вбрань, пробиваються першоцвіти. Птахи у теплі дні голосно цвірінькають, від чого на душі стає тепло.

Погода в березні різноманітна. Морози можуть стоятимуть до кінця місяця або навпаки, весна повноцінно набуде свої права. Хто не встиг взимку відкатати свій сезон, саме час приїхати в Яремче. Сніг у горах лежить до середини квітня. Для початківців лижників у місті є пункти прокату спорядження і послуги досвідчених інструкторів. Прихильники велосипедів можуть сміливо починати свій сезон подорожей по горах.

Яремче вже багато років тішить гостей своєю архітектурою, пам’ятками національного та місцевого значення. Тільки в самій Яремчі та її околицях обов’язково треба подивитися:

• ресторан «Гуцульщина», який створений без єдиного цвяха, будівля 1950р.,

• Церкву Різдва Пресвятої Богородиці, побудована в 1615 році,

• дзвіницю церкви св. Дмитра,

• Залізничні кам’яні мости, побудовані в 1893 році в смт. Ворохті,

• Церкву Пресвятої Трійці, датована 1863 роком в с. Микуличин,

• Стежку та камінь Довбуша,

• Скалу Слон в центрі Яремче,

• Вольєрне господарство з дикими тваринами,

• Церква Св. Іллі побудована гуцульськими майстрами І. Яворський, П. Григорчук в 1930 році.

І це далеко не увесь перелік пам’яток міста для шанувальників піших прогулянок. Неповторною красою потішать природні пам’ятки: водоспад Пробій, Жонка, Дівочі сльози, Гук і величний Прут.

Великою популярністю користуються сувенірні ринки в Яремче, на які приїжджають гуцульські майстри народної творчості з усієї України. Тут можна придбати дерев’яні або глиняні вироби, домоткані сорочки (вишиванки) або сукні, гуцульські ковдри з овечої вовни, скатертини, килими, справжній трав’яний чай, карпатський мед, горіхи і гриби. Неодмінно слід відвідати продуктовий ринок і спробувати справжню гуцульську бринзу.

Якщо ви хочете цілими днями насолоджуватися захоплюючими краєвидами на гори, то вам краще обрати готель, який розташовано здаля від гучних доріг. Таким готелем є Апарт-готель «Вершина». Два незалежних котеджа розташувалися на вершині хребта. Навколо тільки гори і ліс. Біля готелю знаходиться оглядовий майданчик на всю Яремче. У кожному номері готелю є камін або піч. Апартаменти просторі зі своєю кухнею. При бажанні можна готувати їжу самим, але якщо ви хочете відпочити на всі 100%, то на території готелю знаходитися кафе. Тут ви зможете насолодитися домашньої гуцульською кухнею.

Приїжджайте відпочивати в Яремче і ви зрозумієте, що цей відпочинок був самим яскравим і незабутнім.