Травнені свята в Карпатах!

Posted by: admin
Category: Блог

Наближаються свята… Ви, мабуть, з нетерпінням чекаєте вихідних і мрієте про сніданок у ліжко? Ви хотіли б насолоджуватися щебетанням пташок, свіжим повітрям та красивими пейзажами з балкона будинка в Карпатах,  під час Вашої відпустки? Травневі свята – це прекрасний час, щоб виконати всі ці мрії!

Вирушайте на травневі свята у Яремче!

Під час відпочинку в Яремче, Ви отримаєте міцний сон,  діти будуть гратися у дворі серед красивої природи. Та не проспіть усі вихідні! Цей вільний час Ви повинні використовувати з максимальною користю. Ви можете провести приємний вечір з сім’єю чи друзями готуючи смачний шашлик  у дворі, читаючи свою улюблену книгу біля каміну, або організувати день ігор і заходів в саду або на терасі з прекрасним видом на карпатські вершини.

Для тих, хто полюбляє більш енергійний відпочинок, Карпати у травні, теж пропонують багато цікавого! Ви можете вирушити на цікаві екскурсії по величних, старовинних замках та руїнах Карпат і Закарпаття. Деяким з них майже тисяча років, а інші,  досі зберігають таємниці своїх творців. Ви не лише відпочините, але й дізнаєтесь багато цікавого та пізнавального.

Для любителів екстриму карпатські річки теж приготували приємний сюрприз. Танучі сніги наповнили гірські річки і дарують чудові умови для рафтингу. Сплав по гірській річці на надувному плоту – це чистий, нерозбавлений адреналін.

Також Ви можете підкорити котрусь з карпатських вершин, прокататися на велосипедах, квадроциклах чи, можливо, на конях… Вибір тут чималий! Просто обирайте те, що Вам до душі та насолоджуйтесь останніми весняними днями сповна!

Хочеться також додати, що на свята у Карпатах часто організовують різні фестивалі, де Ви маєте можливість познайомитися з культурою і звичаями Гуцульщини, а також скуштувати традиційні страви і, можливо, вивчити декілька смачних рецептів для себе. Будинки відпочинку та апартаменти у Яремче пропонують все, що Ви очікуєте під час канікул, і мають все, щоб забезпечити Вам комфортний відпочинок та незабутні спогади! Ви наберетеся нових сил та енергії, та із задоволенням вирушите додому, з новим натхненням візьметеся до своїх справ!

Не дарма кажуть, що подорожі зцілюють. І якщо усі попередні травневі свята Ви святкували в місті або недалеко за ним, не вагаючись беріть своїх рідних та близьких та приїздіть в  Яремче!

admin