Тімбілдінг в апарт-готелі «Вершина»

Тімбілдінг в апарт-готелі «Вершина»

Сьогодні сучасні керівники приділяють багато уваги заходам, які об’єднують, згуртовують та роблять колектив єдиною командою, родиною. Сучасною мовою всі ці заходи називаються одним модним словом – тімбілдінг. Це дії спрямовані на розвиток командного духу у колективу, почуття єдності, поняття «МИ», вчать довіряти та піклуватися.

Проблеми, що виникає у робочому процесі, повинні вирішуватися оперативно згуртованою командою. Тімбілдінг підвищує працездатність співробітників та створює відчуття, що робота друга домівка.

Існує кілька напрямків тімбілдінга:

  • Історичний – перевтілення в історичні особистості.
  • Психологічний – колективні тренінги, різноманітні тести. Все що пов’язано з психологією.
  • Спортивний – ігри, змагання, естафети тощо
  • Творчий – силами колективу створюються стінгазети, привітання співробітникам, п’єси, сценарії святкування Нового року тощо

Ви обрали напрямок тімбілдінга, але не знаєте, де його провести? Звичайно ж, в Карпатах, в Яремче, в апарт-готелі «Вершина» на свіжому повітрі, в оточенні гір та лісів. Наш готель розташований на вершині хребта, територія готелю велика та упорядкована. Окрім того, що ви будете виконувати поставлені завдання по тімбілдінгу, у ваших співробітників буде можливість оздоровитися та відпочити. Гори загартовують не тільки силу волі, але й розвивають командний дух. Крім вашої програми, ми пропонуємо додати до спортивного тімбілдінгу походи навколишні вершини – Маковицю та Явірник. Після походу відпочити в зоні басейну та провести колективний тренінг. Взимку покататися на лижах та пограти у веселі естафети, поруч з готелем є бугельний підйомник, а потім попаритися у бані. На території готелю встановлені мангали для проведення пікніків. Це дозволить розкрити інші сторони та можливості ваших співробітників. Думаємо це буде найкращий тімбілдінг вашого колективу.