Зняти будинок в Карпатах. Будиночок з каміном в Яремче - ожила казка для всієї родини.. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

Зняти будинок в Карпатах.

Будиночок з каміном в Яремче - ожила казка для всієї родини.

Якщо ви хочете організувати всій своїй родині комфортний відпочинок в Карпатах, не відмовте собі в задоволенні орендувати будинок з каміном.

Приватні котеджі користуються великим попитом серед туристів. І це не дивно - саме в дерев'яному будинку Ви здатні відчути повне єднання з природою, а адже саме за цим ми і їдемо в цей край, де чисті дзвінкі річки, високе небо і сліпучий сніг взимку .

У Яречме легко і без проблем можна зняти такий котедж. Зняти будиночок в Яремче - значить поринути в казку, адже вранці вам у віконце будуть стукати гілки дерев, над вікном співати птахи, а вдалині шуміти водоспади, яких дуже багато в цих чарівних краях.

Однак ж багато, плануючи відпочинок в Яремче з родиною, побоюються знімати котеджі, особливо в зимові час. Виникає питання - наскільки там буде тепло і комфортно? Дорослі,  більше пристосовані до різноманіття туристських випробувань. А як бути дітям? Тим більше не дуже великим дітям, тим більше - в зимовий час, коли ризик застуди зростає?

Відповімо всім, хто сумнівається: котеджі в Яремче дуже теплі. А якщо ви зібралися зняти будиночок в Яремче з каміном, то будьте впевнені що навіть взимку там буде адекватна температура, ні ви, ні ваші діти не застудяться. До того ж сучасний котедж - це всі зручності, гаряча вода, наявність зручних меблів, телевізора і навіть інтернету. Не дивлячись на те , що Яречме - природний оазис, де ліси дрімучі і не займані  річки, та озера кишать неляканою рибою, сучасні технології давно досягли і цього курорту.


А знявши будиночок з каміном , так сказати " бонусом " ви отримаєте затишні вечори, немов би з улюбленої сімейної саги - коли всі члени сім'ї збираються біля вогню, п'ють з керамічних чашок ароматний трав'яний чай і діляться враженнями, накопиченими за день.

Вам все ще здається, що це не більше, ніж сцена з улюбленої книги? Значить вам неодмінно потрібно орендувати будинок з каміном в Яремче і переконатися що все - наяву!

 

Приймаємо замовлення по телефону

 +38-063-849-96-58
 +38-097-629-62-45