Сімейний відпочинок у Карпатах восени. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

 

Сімейний відпочинок у Карпатах восени

Осінній відпочинок у Карпатах обирають прихильники оксамитового сезону та шанувальники найяскравіших барв гірських вершин. Через це гостинні гори винагороджують гостей великою кількістю подарунків та вражень. Карпати гарні у будь-який час року. Але осінь це найчудовіший час, коли гори бажають показати вам усю красу й подарувати на цілий рік заряд здоров'я.

Восени у Карпатах стає не так спекотно, як влітку, але можна ще прийняти сонячні ванни біля річки чи басейну. А самим відважним гостям надається можливість зануритися у потоках гірської річки. Прогулянки по золотих вершинам гір, позитивно вплинуть на ваше здоров'я. Медики давно довели, що споглядати на красу навколо себе, успішно впливає на здоров'я людини. Ну а рибалка на осінню форель, принесе нескінченну кількість позитивних емоцій для всієї родини.

На що треба звернути увагу при виборі готелю для сімейного відпочинку у Карпатах:
1. Готель повинен бути розташований далеко від галасливих курортів та доріг. Це допоможе вам возз'єднатися з природою та насолодитися тишею гір. У вас з'явитися унікальна можливість послухати вранці спів птахів і дзюрчання струмка. У будь-який момент ви можете почати свою подорож по навколишніх горах. І думаємо, ви будете приємно здивовані, коли буквально біля готелю ви знайдете гриби та ягоди. І не забувайте фіксувати кожну емоцію вашого відпочинку на ваш фотоапарат.

2. Готель повинен бути унікальним. Ви приїхали у Карпати, отже, гуцульський колорит повинен супроводжувати вас усюди. Саме наші апартаменти виконані в етнічному стилі та з екологічно чистих матеріалів. Приємною прикрасою номера є камін або піч. Великою перевагою є баня на території готелю, яка подарує заряд енергії та здоров'я.

3. Готель повинен потішити гуцульською кухнею. Страви гуцульської кухні настільки прості, але настільки смачні, що закохатися у них не можливо. Деруни, банош, бограч та багато інших страв необхідно скуштувати приїжджаючи у Карпати. А для маленьких гостей завжди напоготові сирники або млинці з чорничним варенням.
І все це вам може запропонувати наш апарт-готель «Вершина». Завітайте у Карпати та обирайте нас.