Романтик у Карпатах

Романтик у Карпатах

У вас з’явилися плани щодо невеликої романтичної відпустки, і вам важко визначитися куди поїхати? Вважаємо Карпати це саме те місце, куди треба вирушити за незабутніми враженнями.

Апарт-готель «Вершина» розташований далеко від метушні і повсякденного життя. Навколо готелю розтяглися гори та ліси, які створюють для вас чарівні нотки. Тут ви зможете усамітнитися і наповнити свій день незабутніми враженнями. На території готелю знаходяться «Котедж на печі», апартаменти з каміном або піччю, кафе, басейн.

Романтичний вечір біля каміна з коханою людиною чудовий привід освіжити свої почуття. Альтернатива каміну – апартаменти з піччю. Саме тут вам буде надана можливість, цілий день голубитися на печі та забути про оточуючий світ.

Романтична вечеря з панорамою на гори, свічками, зоряним небом та закоханими очима напроти, вважаємо, посилить почуття та підігріє кохання один до одного. Але якщо вам буде замало,  тоді російська баня підігріє вас і ваші почуття.

Чудовою альтернативою романтику у готелі, буде поїздка на конях, яку можна поєднати з фотосесією.

Для активних відвідувачів нашого готелю ми можемо запропонувати романтичну подорож на полонину або гору. Така пригода допоможе наповнити серця яскравими враженнями, які ви заберете із собою.

Якщо не бажаєте йти у похід, тоді подорож на джипі до гуцулів, покаже вам Карпати з іншого боку. Екстремальна поїздка, дасть викид адреналіну та нові емоції. Романтик у Карпатах це найкращій вибір.