Святкування Дня Незалежності в Україні!

В Україні в черговий раз святкуватимуть річницю Дня Незалежності держави в період з 23 по 25 серпня.

В кожному місті, згідно з традицією, 24 серпня на центральних площах міст проводяться святкові програми, які супроводжуються покладанням квітів до пам’ятників відомих діячів України, проходять фестивалі, концерти і феєрверки.
Однак, цікавий той факт, що перший День незалежності України відзначали в 1991 році, проте не 24 серпня, а 16 липня. Коли прийняли закон про державний суверенітет країни, тоді ж було прийнято рішення відзначати цей день. Дату призначили на 24 серпня.
Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою країну та її героїв, які пройшли довгі і серйозні випробування за свою незалежність.
На початку святкування завжди відбувається церемонія підняття жовто-блакитного прапора України. Також у другій половині дня проводиться захід з поданням дитячих робіт на цю тему, проводяться фестивалі морозива, виставки, вікторини, святкові виступи спортсменів різних видів спорту в Україні. Основні заходи проходять у столиці України – місті Києві. Але не менш цікаві будуть і в інших містах!
Незабутньо відзначити такий день разом з родиною та близькими людьми можна в райському куточку України – в Карпатах. Тут ви можете підкорити одну з на вищих українських гір – Говерлу, висота якої сягає 2061 м. І тим самим організувати для себе подвійне свято: День Незалежності та день вашого підкорення одного з символів незалежності цієї держави. Вам відкриються неймовірні види, де весь світ опиниться у ваших ніг!
В Карпатах на День Незалежності, ви зможете не тільки насолоджуватися святковими програмами і красою феєрверків, але і відпочити з користю. Неймовірна чистота карпатського повітря, природна краса, кришталеві гірські річки та водоспади, місцева архітектура допоможуть вам відпочити душею і тілом, що, звичайно, позитивно відіб’ється на вашому здоров’ї. Після такого відпочинку ви і всі ваші рідні повернуться здоровими і щасливими! Нові враження; позитивні емоції; безліч шикарних фотографій; гуцульські танці, музика і страви; сонячні галявини і вершини; вирощені на свіжому повітрі ягоди і гриби; смачний шашлик; просторий номер в готелі або котеджі, де під вікном вам співатимуть свої пісні маленькі пташки; при бажанні різні екскурсії: все це ви можете отримати відпочиваючи в Карпатах на День Незалежності! Якщо ви візьмете з собою дітей, тільки уявіть, скільки задоволення отримають вони!
На сьогоднішній день, Україна відчуває не найкращі часи, тому Карпати це місце для об’єднання людей з усіх куточків країни. Тут завжди панує дружня та патріотична атмосфера, тому це безумовно ідеальний варіант для святкування такого важливого для всього українського народу свята!
Подаруйте собі шикарний День Незалежності в рідній країні!