Відпустка у Карпатах

Відпустка у Карпатах

Не за горами відпустка, а ви ще не вирішили головне питання, куди поїхати в Карпати чи закордон? Звичайно ж, у Карпати особливо хто ніколи тут не був.
Карпати – це найкращий відпочинок. У будь-якій точці Карпат вас постійно буде оточуватиме чисте повітря та колорит. Мальовничі краєвиди гір та водоспадів, фортець та церков неодмінно змусять вас витягти мобільний телефон або фотоапарат.

Кожен приїздить сюди, щоб отримати свою дозу адреналіну, випити джерельної води, зарядитися натхненням та, звичайно ж, гуляти, гуляти, гуляти. І скільки б вам раз не довелося пройти однією лісовою стежкою, кожен день вона буде радувати вас своїми дарунками та чудовими краєвидами. Найголовніша розвага Карпат це збирання грибів та ягід.

Яремче центр туризму Карпат. Він пронизаний гуцульським колоритом та традиціями. Через усе місто гордо розтягнувся величний Прут. Прихильники прохолодної води можуть покупатися у швидких потоках водоспаду Пробій. Проїхатися по схилах гір на велосипедах, квадроциклах або джипах. Якщо ви великі шанувальники піших прогулянок, то наявність маркованих маршрутів у Яремче вас приємно здивує. Похід по стежці Довбуша подарує велику кількість яскравих емоцій. Яремчанський ринок сувенірів не відпустить вас декілька годин, тішачи покупками для своїх близьких.
Зняти житло у Яремче не завдасть великих труднощів. Велику популярність мають готелі, які розташовані вдалині міської метушні та галасливих людей. Апарт-готель «Вершина» – це готель усамітнення та релаксації. Родзинкою кожного номера готелю є піч або камін. Краєвиди навколо готелю не залишать вас байдужими. Саме тут ви зможете насолодитися тишею та красою Карпат.