Відпустка в Карпатах з дітьми

Posted by: admin
Category: Блог

Збираючись у відпустку з дітьми, батьки зважують всі «ЗА» та «ПРОТИ». Куди поїхати, який транспорт вибрати, послугами якого готелю скористатися і т.д. Тому що, коли з вами їде маленька людина, ви повинні прорахувати усі ризики, негативні і позитивні моменти відпочинку.

Обрати між морем та горами важко. Але обрати готель в горах з басейном вже великий плюс для дітей, і звичайно ж, для вас.

Отже. Топ-10 факторів, чому потрібно обрати Апарт-готель «Вершина» для вас та ваших дітей:
1) Місце розташування готелю унікально. Готель «Вершина» знаходитися на вершині хребта та оточений з усіх боків горами та лісами. Панорама з вікна номера просто зачаровує. Поруч немає доріг, що важливо для безпеки дітлахів.
2) Апартаменти, в яких ви будете жити, виготовлено з екологічно чистих матеріалів. Номери просторі. Вашим дітям буде, де провести час, якщо раптом за вікном піде дощ, це Карпати. У номері є велика гуцульська піч, прикрашена малюнками в етнічному стилі. Якщо ви обрали номер з каміном, то ви дуже комфортно зможете розташуватися з дитиною на шкурах та пограти в улюблену гру біля вогнища каміна.
3) Басейн – прекрасне місце для відпочинку з дітьми. У воді можна побешкетувати, згадати дитинство та дати волю почуттям. А після водяних баталій, перепочити під сонячними променями на шезлонгах.

4) Гірське повітря – найкращий засіб для зміцнення імунітету. У гірському повітрі немає пилу. Його чистота та насиченість у перші дні дає дуже великий приплив енергії. Найголовніше, що в нашому повітрі ви не знайдете запаху асфальту. Багато хто їде в Карпати, щоб уникнути алергію.

5) Скорення вершин та гірських річок. Звичайно це розвага для дітей старшого віку, вони не залишаться розчаровані після таких пригод. Для таких походів вам треба мати зручне взуття та комфортний одяг.
6) Збирання грибів та ягід. Ще одне з чудових пригод для дітлахів. Не кожен день надається можливість знайти гриб або зібрати ягоди своїми руками. Для батьків, такі походи можна перетворити в цікаву гру.

7) Подорож на конях. Ну, хто з нас в дитинстві не мріяв бути ковбоєм та швидко мчатися по дорозі назустріч вітру? Здійсніть свою мрію в реальність та покажіть дітям красу Карпат.
8) Пікнік. Чудовий нагода приготувати щось своїми руками на мангалі та дозволити дитині допомогти вам. Вважаємо вашим дітям буде не складно підсмажити на шампурах шматочки хлібу та подати до столу як головне блюдо! Для таких подій на території готелю встановлені стаціонарні мангали.

9) Екскурсії та ознайомлення з місцевими традиціями. Це маленькі подорожі всією родиною в історію та традиції гуцульського колориту.
10) Сім’я! Відпочинок в «Вершини» це сімейний відпочинок, пронизаний тишею та домашнім затишком. У нашому готелі вам надається унікальна можливість відкласти усі гаджети, усі думки про роботу та приділити усю свою увагу своїй сім’ї, поєднатися з природою та забути про всі проблеми.
Приїжджайте відпочивати в Апарт-готель «Вершина» і ваша відпустка буде найяскравішими спогадами у вашому житті!

admin