Відпочинок в Карпатах. Чим він прекрасний?

Posted by: admin
Category: Uncategorized

Відпочивати в Карпатах можна всім, не залежно від смаків, переваг і фінансових можливостей. Навесні Карпати прокидаються. У літній час Карпати обдарують вас великою кількістю фруктів і ягід. Зима – прекрасний час для любителів гірськолижного спорту. В осінній період можна перетворитися з спостерігача, в завзятого «грибника». Тут, в Карпатах, ви відчуєте пульс Землі і відкриєте для себе багато нового.

Оскільки Карпати – один з найстаріших гірських масивів Європи, то тут розкинулося безліч гірськолижних курортів. Всі вони з чудовою інфраструктурою, прекрасно оснащеними підйомниками, добре обладнаними трасами. Дуже популярні в Карпатах м. Яремче і курорт Буковель

У літній час, багато хто воліє відпочинок, іменований «зеленим» туризмом. Це і катання на конях, купання в річці, піші прогулянки, рафтинг, аерошутний спорт. У Карпатах велика кількість цілющих джерел. По річках Карпат організовується велика кількість сплавів. Завдяки тому, що Карпати не дуже високі, вони досить сейсмостійкі. Лижні бази знаходяться в дуже зручних місцях. Тут можна займатися і гірськими лижами і сноубордом. Карпати – один з самих екологічно чистих місць в Європі. У Карпатах можна зайнятися альпінізмом, гірськими лижами, сноубордом. Крім цього, в лісах Карпат можна полювати, а в річках – велика кількість риби. Тому, сюди багато приїжджають ще і порибалити. У готелях є пункти прокату будь-якого спорядження. І ще, якщо ви хочете отримати пристойну порцію адреналіну – до ваших послуг парапланеризм – парити в повітрі «без керма і вітрил» – це казка. Також , поїздки на квадроциклах. Сюди приїжджають відпочити цілими сім’ями. Привітні господарі приватних садиб, смачні національні страви в кафе і ресторанах, найчистіше повітря і відчуття гуцульського колориту – це відпочинок з комфортом, від усієї душі.

Лижні курорти підходять для відпочинку з дітьми. Завдяки сніговим гірським вершин, затишними готелям, національної кухні та національному гуцульському колориту вам буде забезпечений повноцінний відпочинок.

На курорті “Буковел” чудова інфраструктура, гарний стан трас різної складності (від червоних до чорних, призначених для асів). В 35 км від Буковеля, розташований м. Яремче, де безліч ресторанів, колиб, маса готелів і садиб. У Яремче є два бугільних підйомника і вони находяться біля котеджу “Вершина”. Вони розраховані для початківців і тих, кому ліньки їхати в Буковель.

На курортах Карпат прекрасно організований відпочинок та для дітей і для дорослих. У Карпатах, а особливо в Яремче, є багато таборів для відпочинку дітей. Для них організовуються численні походи, екскурсії, ігрові програми та просто прекрасний відпочинок. Якщо ви приїдете в Карпати, то вам там дуже сподобається. Вражень буде маса, і відпочинете ви чудово.

admin