Відпочинок в Яремче

Posted by: admin
Category: Блог

Серед дивних по красі Карпатських гір , на висоті 650 метрів над рівнем моря затишно розташувалось невелике курортне містечко Яремче.Густі ліси Карпатського природного національного парку, мальовнича річка Прут і незвичайно чисте повітря роблять його привабливим для відвідування туристами. Відпочинок в Карпатах давно став популярним, помилуватися яскравими пейзажами стікаються люди з усіх куточків землі.
Прекрасні кліматичні умови – безвітряні , не надто холодні , але сніжні зими, манять на відпочинок в Яремче любителів спуститися з гір на лижах або санях.
Влітку любителів екстриму приверне спуск з гір по річці Прут, а якщо приїхати на відпочинок з маленькою дитиною, то можна просто прогулюватися і дихати свіжим , надзвичайно чистим повітрям.
Відпочинок в Яремче з родиною зазвичай присвячують лікуванню – особливо органів дихання, а у вільний час знайомляться з визначними пам’ятками міста. У пам’яті назавжди залишаються неповторні розпису старовинних церков 17 століття – Михайлівській та Іоанна Милостивого, відвідання водоспаду Пробій, стежки Довбуша. Захоплюючим , цікавим виявиться підйом на Говерлу – найвища точка Карпат.
Жителі міста дуже привітні і доброзичливі – зняти будиночок в Яремче можна  в будь-яку пору року.
Гурмани отримають особливе задоволення від карпатської кухні – практично у всіх стравах присутні гриби, які прямо з лісу потрапляють на стіл. Ресторан ж «Гуцульщина» відомий не тільки вишуканими стравами , а й самим приміщенням – при його будівництві абсолютно не використовувалися цвяхи.
Заслуговують на увагу народні звичаї, обряди – їх тут пам’ятають і шанують . Туристи із задоволенням відвідують гуцульське весілля , свято Івана Купала та інші.

admin