Відпочинок в Яремче липень 2018

Posted by: admin
Category: Блог

Яремче – центр туризму Карпат. Саме з Яремче розходяться тисячі шляхів та стежин по усіх Карпатах. Відпочивати влітку велике задоволення, особливо в липні цього року. Карпати приготували в цьому році комфортну температуру і грибний бум, щоб гості могли відпочити від міської спеки міст.

Центр міста зустрічає допитливого туриста величчю гір, які оточують місто. Головною пам’яткою гірського масиву є скеля Слон. Оголені скелі від лісу, спускаються до величного Пруту. Скала здалеку нагадує слона, звідси та назва. Біля скелі Слон на березі Прута, можна знайти невеликі галявини та відпочити, насолоджуючись пейзажами та гамом гірської річки.

Маршрут від апарт-готелю «Вершина» до скелі Слон та водоспаду Пробій

 

Прикрасою Яремче є водоспад Пробій. Знаходиться він в самому центрі міста та можна з впевненістю сказати, що є серцем Яремче. Перейти водоспад можна через міст, зробити фотографії на фоні скель, бурливих потоків та дослідити сувенірний ринок. Для любителів активного відпочинку, від водоспаду можна піти по маркованому маршруту на хребет Явірник. Маршрут займе цілий день, готуйтеся до нього добряче.

Радимо вам потрапити на продуктовий ринок та скуштувати гуцульську бринзу. Різноманітний смак та кількість бринзи, а також гостинність продавців, скорить вас. Без купівлі не підете. Мед, національні напої та багато інших ласощів ви знайдете для себе.
Відпочинок в Яремче різноманітний! Приїжджайте та переконайтеся в цьому самі.

admin