Відпочинок в Карпатах взимку 2019

Зимова казка Карпат оточує нас на кожному кроці і змушує покохати зиму інакше. Нас вже не можливо нічим здивувати але Карпати дивують завжди. Білі вершини гір вкриті снігом, який іскриться під час сходу сонця. Хмари, пливучи по нескінченно блакитному небу, грайливо чіпляються за верхівки дерев і поспішають у теплі країни. Все навколо білим біло і тільки у вечері сонце може дозволити собі, розмалювати сніг червоними фарбами. Але це тривати не довго, захід сонця у Карпатах швидкий та гарний. А вранці знову нас зустрінуть білосніжні гори і сонце. І можемо вас запевнити, що усі сходи й заходи сонця, залишаться в ваших спогадах назавжди. Чудові пейзажі гір на кожному кроці. Сніданок на вершині гори з келихом ігристого вина, а краще гарячого глінтвейну, подарує вам незабутнє відчуття тиші і свободи.

Карпати так само славляться своїми мінеральними джерелами. Майже в кожному місті чи селі, можна знайти цілюще джерело. Приїжджають в Карпати відновити своє здоров’я з усіх куточків країни та світу. А про чисте гірське повітря Карпат і говорити нічого. Ні для кого не є таємницею, що він не поступається за своїми цілющими властивостями морському повітрю. Тому, з кожним роком шанувальників відновити своє здоров’я в Карпатах, стає все більше. Адже клімат в горах помірний. Взимку і влітку ви будете себе почувати комфортно.

Відпочинок в горах, асоціюється з лижами. Для любителів активного відпочинку в Карпатах можна знайти зайняття на будь-який смак: лижі, санки, сноуборди, тюбінг і, звичайно ж, прогулянки на конях з санями. Траси розташовані практично на кожній вершині. Ну а для тих, хто любить спокійне проведення часу, можна буде піти на риболовлю, поїхати на екскурсію або просто погуляти по прилеглих вершинах. Самою незабутньою прогулянкою буде прогулянка до замерзлих водоспадів. Крижані велетні, створені самою природою, здивують вас своїм незвичайним виглядом. Якщо постояти біля них, то ви почуєте дзюрчання струмочків. Не забувайте про безпеку, гуляючи біля водоспадів.

Провести тимбилдинг в зимових Карпатах, для зміцнення командного духу колективу, буде правильним рішенням. Сніжки, створи найбільший кім, естафети, снігові бої, найвища фортецю і багато інших розваг, які допоможуть колективу стати одним цілим.

Для гарного проводження часу необхідно потурбуватися щодо гарного готелю, який буде розташований вдалині від міської метушні та людей. Одним з таких є апарт-готель «Вершина». Готель розташований на вершині пагорба, серед гір і лісу. Складається з двох незалежних котеджів. В кожному номері є піч-лежанка або камін. У зимові вечори це особливо актуально. Можна розтопити вогонь і послухати тріск дров, коли за вікном падає сніг або свище заметіль. Так само в готелі є кафе, в якому вам приготують смачну домашню їжу. Відпочинок у «Вершині» назавжди залишиться у вашому серці.