Відпочинок в Карпатах: Яремче або Буковель. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

 

Відпочинок в Карпатах: Яремче або Буковель

 

Ваша мрія Карпати і ви ще не вирішили, що обрати для відпустки Яремче або Буковель? Давайте зважимо всі за та проти. Отже:

 

 

Яремче

Буковель

Місцезнаходження

Яремче – перлина Карпат з унікальним кліматом, а так само центр туризму. Місто розташувалося у долині річки Прут, навкруги нього гори національного парку Карпат. Яремче знаходиться на висоті 585 метрів над рівнем моря. Перші згадки про Яремче в історії датовані 1878 роком. У місті багато мінеральних джерел, які користуються популярністю у відпочивають.

Відомий гірськолижний курорт України, який заснований в 2001 році. Буковель розташувався поруч з селом Поляниця. Відмінність Буковеля від інших курортів це високорозвинута інфраструктура. Курорт знаходиться в оточенні гір та лісів, він розташувався на висоті 850 - 1373 м над рівнем моря у підніжжя гори Буковель.

Пам'ятки

Архітектура міста унікальна. Історичні цінності перебувають на кожному кроці: храми, костьоли, музеї, знаменита стежка і скеля Довбуша і т.д. І звичайно ж водоспади, перлина Карпат: Пробій, Дівочі сльози, Гук, Багровецкій, Женецький Далекий Труфанец.

Історичні пам'ятки можна побачити в навколишніх селах та містах. Відстань від Буковеля до Яремче 35 км, тому переглянути водоспади в окрузі не буде важко: Пробій, Дівочі сльози, Гук, Багровецкій, Женецький Далекий Труфанец.

Дозвілля

Гірськолижні траси і підйомники розташовані в місті та сусідніх містах. Залежно від пори року в якості розваг можуть запропонувати: квадроцикли, велосипеди, рафтинг, лижі, сноуборди, катання на конях, риболовля, піші тури по маркірованих маршрутами, чани з карпатськими травами і лазні, відпочинок біля гірських річок, збір ягід і грибів .

Гірськолижні траси розташовані навколо і обладнані численними підйомниками, так як курорт відомий у ньому завжди велика кількість туристів. Для тих хто любить більш відокремлений відпочинок Буковель здасться багатолюдним. Навіть є снігові гармати, що допомагає збільшити час катання на лижах. Розваги: квадроцикли, велосипеди, рафтинг, тарзанка, лижі, сноуборди, чани і лазні, катання на конях, риболовля, збір ягід і грибів. Для шанувальників водяних забав створено озеро.

Мешкання та ціни

Сучасні готельні комплекси, котеджі, малі родинні готелі розташовані по всій Яремче. Житло можна зняти і в приватному секторі. Цінова політика мешкання розрахована на будь-який бюджет, житло можна знайти від самого простого до самого вишуканого.

Готелі та мотелі в сучасному дизайні, шале (будинки в альпійському стилі),котеджі. Цінова політика різноманітна, якщо бронювати заздалегідь можна буде заощадити значну суму.

Транспорт

Поїзд, автобус, швидкісна електричка, літак до Івано-Франківська (до Яремче 54 км),автомобілем.

Автобус, літак до Івано-Франківська, своїм автомобілем або маршрутним автобус з Яремче.

Як ви переконалися відпочинок у Яремче і в Буковелі майже однаковий. Істотною відмінністю є транспортна розв'язка.

Якщо ваш вибір буде прийнятий на користь Яремче, то ми вам рекомендуємо зупинитися у затишному апарт- готелі «Вершина». Унікальні краєвиди, чисте гірське повітря (готель розташований на вершині пагорба, далеко від шляхів і людей),вишукана домашня кухня і гостинний прийом персоналу. Готель складається з двох котеджів, родзинкою кожного номера камін або піч-лежанка. Відпочинок в Яремче буде самим незабутнім і неповторним.