Відпочинок в Карпатах. Затишні апартаменти з піччю-лежанкою

Українські Карпати – це неймовірна природня краса, свіже повітря, цілющі гірські трави, безкраї карпатські ліси, галасливі водоспади, екскурсії в горах та лісах. Тут для Вас створено усі необхідні умови для здорового, релаксуючого, цікавого та захоплюючого відпочинку для душі і зцілення тіла. Для максимально комфортного відпочинку в Карпатах, особливо ж у зимку, ми пропонуємо Вам забронювати апартаменти з піччю-лежанкою в апарт-готелі “Вершина”.

Чому ми рекомендуємо відпочинок в Карпатах на печі? І чому саме в апарт-готелі “Вершина”?

1.Тому, що місце розташування та можливості у нас унікальні. Ми знаходимося у прекрасному місті Яремче – одному з небагатьох екологічно чистих регіонів нашої країни. Сам комплекс побудований в горах, поруч з лісом, що надасть можливість відчути, що таке справжні Карпати. Тут ви можете гуляти протягом декількох годин, насолоджуючись чудовими пейзажами чи збирати гриби та ягоди у лісі.

2.Апартаменти з піччю-лежанкою в Карпатах – це терапія для душі і тіла! У нас Вам можуть запропонувати саме такий відпочинок, що особливо являється величезним плюсом, якщо Ви зібралися у Карпати на зимові канікули. Наша піч прикрашена різноманітними гуцульськими малюнками, які манять дітей і малюють щирі посмішки на їх обличчях.  Номер світлий та просторий з усім необхідним для максимального комфорту: ванна кімната, власна кухня з кухонним приладдям, телевізор та усі потрібні меблі. Виглянувши у вікно, Вам відкриється неймовірний вид гірських пейзажів, що зачаровує своєю красою . Словом, у такому номері завжди тепло та затишно! І головне те, що  номера з піччю є тільки в нашому комплексі.

3.У нас є власний дворик з навісом та мангалом, столиками. Можна зробити шашлик чи овочі-гриль, що кому до смаку.  Для компаній з автомобілями є автопарковка. Гойдалка та безліч простору – для дітвори. При бажанні можна попаритись у  бані… Можливостей для відпочинку у апарт-готелі “Вершина” доволі, просто обирайте та насолоджуйтесь!