Відпочинок в Карпатах. Сакральна краса: оазис ремесел

Територія Івано-Франківської області – живий оазис культури найдавнішого народу, гуцулів. Вироби майстрів Гуцульщини (гірських районів Івано-Франківської, Чернівецької областей, Рахівський район Закарпатської обл.) Виставлені у відомих музеях майже всіх європейських столиць, експонуються в США.

На Прикарпатті у Коломиї знаходиться унікальний музей Писанки, в фонді музею більше 6000 яєць з різних регіонів України та країн світу. Жителі Карпат володіють природженим тонким смаком, відчуттям гармонії природних стихій. Художня обробка дерева, шкіри, металів, декорування яєць, ткацтво і мистецтво вишивки захоплюють гостей Карпат. Гуцульський костюм-оберіг – творіння кропіткої ручної роботи з самобутньою символікою орнаменту і віковими традиціями технології виготовлення.

Відпочинок в Карпатах не обходиться без відвідин багатьох сувенірних крамниць. Широко відомий гуцульський базар у Яремче (знаходиться поруч з автомобільним і залізничним мостом через р. Прут). З усього різноманіття творінь «золотих рук» місцевих жителів туристи найчастіше вибирають вироби з натуральної шкіри, ковдри з овечої вовни, кожушки без рукавів (кептарі) і, звичайно, вишиванки. Вченими доведено факт впливу одягу із сакральним орнаментом на стан людини: щасливий власник вишиванки відчуває радість і спокій на душі, а його співрозмовник відчуває естетичний комфорт і особливу прихильність до людини в такому одязі.
Рідкісний гість Карпатах не відвезе додому ароматні дари землі: мед, горіхи, сушені гриби, цілющі трави.

Сімейний відпочинок в Карпатах – це справжня пригода в умовах цілющою атмосфери краю, відпочинок в Карпатах з дітьми є ще й корисним знайомством малюків з культурами інших народів, що сприяє легкої адаптації в будь-якому середовищі в дорослому житті.

Сьогодні українці з безлічі пропозицій вибирають безпечний сімейний відпочинок на Західі  України, на форумах обговорюють куди поїхати влітку в Карпати.
Відпочинок в Яремче з дітьми – це «мікс» забутих домашніх проблем, активний відпочинок з дітьми в оточенні заспокійливою казки кліматичного курорту Прикарпаття, органічна гастрономія.