Відпочинок в Карпатах з дітьми зимою

Відпочинок у Карпатах – це завжди неординарне та особливе проведення часу, що неодмінно припаде до душі, як дорослим, так і дітям. Той час, який Ви проведете тут неодмінно подарує безліч яскравих вражень та подій, незабутніх спогадів. Тому кожного року, у будь-яку пору, люблячі батьки беруть своїх діточок у цей куточок раю, бажаючи показати їм цей особливий світ.

Чим же зайнятися дітям у Карпатах? Варіантів  багато…

Якщо ви обрали зиму для своїх канікул, то саме тут Ваша дітвора зможе відчути справжній новорічний настрій, проникнути у світ казок та чарів. Тутешня атмосфера, місцеві жителі навіть найменших гостей вразять до глибини душі… А чисте повітря та позитивний настрій неодмінно добре відобразяться на здоров’ї, що само по собі є величезним плюсом будь-якого відпочинку.

Старші діти можуть розважитися з Вами на гірськолижних курортах. Менші ж мають можливість зліпити найбільшого у своєму житті сніговика, покидатися сніжками, прокататися на санях, оскільки снігу у Карпатах буває предостатньо. Літо ж подарує дітям можливість похлюпатися та поплавати у кришталево чистих гірських річках та озерах, зібрати у лісі свої перші корзинки з грибами та ягодами… Весна та осінь не поступаються враженнями та можливостями, і писати про це можна багато, проте краще особисто все це відчути.

Відпочиваючи з дітьми в Карпатах, безумовно відпочинуть і самі батьки. Такий відпочинок не стане для Вас буденністю, а щасливою сімейною історією!

Апарт-готель “Вершина” – хороше  місце для відпочинку усієї сім’ї!

Ми пропонуємо Вам повністю ізольовані один від одного апартаменти, у кожному з яких є: своя ванна кімната, телевізор, кухня з усім необхідним, тож Ви можете бути спокійними щодо харчування. Є номери з камінам та гуцульськими печами, що допоможе Вашій сім’ї зігрітися холодними зимовими ночами, або ж просто провести мрійливий вечір у теплій та дружній атмосфері. Порадує дітей також зручне крісло-гойдалка, яке часто користується попитом й серед дорослих. У дворі є свої гойдалки та безліч простору з видом на унікальні гірські пейзажі, що додасть дитячим іграм особливих моментів. Ми впевнені, що у нас Ваш відпочинок буде затишним та теплим! Завітайте у апарт-готель “Вершина” та подаруйте своїй сім’ї незабутні канікули!