Відпочинок в Карпатах з дітьми. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

Відпочинок в Карпатах з дітьми.

 

Карпати - не тільки унікальна природа, смачна і різноманітна кухня та привітний народ, це справжня здравниця, де можна чудово відпочити всією сім'єю. Велику роль у забезпеченні приємного проведення часу грає клімат цієї місцевості з наявністю великої кількості хвойного лісу і чистого гірського повітря.

Відпочинок в Карпатах сприятливо позначається на здоров'ї людей, але особливо, він корисний дітям. Саме в оточенні незайманої природи вони відмінно можуть провести час, набратися сил і зарядиться енергією на цілий рік. Основне надбання краю - це Карпатська гірська система , тут можна знайти куточки дбайливо охороняємої природи з її дивовижним рослинним і тваринним світом . А які гарні гірські річки і невеликі водоспади! Можна з повною впевненістю сказати, що, вибираючи гори замість моря, вам ніколи не доведеться про це пошкодувати. Цей край є чарівною казкою, а найбільшу колоритність разом з горами і дзвінкими українськими піснями додає йому трембіта - незвичайний музичний інструмент, популярний в цих краях.Відпочинок в Карпатах з дітьми хороший тим, що сюди можна відправитися навіть з новонародженими немовлятами. Особливо такі поїздки рекомендовані тим, у кого є проблеми з органами дихання, а й усім без винятку малюкам з великих мегаполісів і промислових районів вони будуть надзвичайно корисні. Відпочинок в Яремче буде незрівнянним, тому що це саме дивне місце Карпат, тут є все для розслаблення: мальовничі місця, водоспади, а також місцеві колоритні базари, де можна поспілкуватися з місцевими жителями, купити незвичайні іграшки для своїх малюків і оригінальні сувеніри.Дітям дуже подобається літній відпочинок в Карпатах з комфортним проживанням в просторих апартаментах котеджу «Вершина». У кімнатах панує затишна, домашня обстановка і завжди з вікон можна милуватися чудовим видом численних лісових насаджень і нескінченною низкою гір. Обов'язково сподобаються вашим малюкам  прогулянки по горах, збирання грибів або просто спокійний відпочинок на лоні природи біля водойми.

Прекрасний відпочинок в Карпатах і взимку, коли можна покататися на лижах, санках або на сноуборді, тим більше що є прекрасна можливість недорого зняти будиночок з каміном. У котеджі «Вершина» вас чекають уважні власники, смачна їжа і відмінний сервіс. Тут можна якісно відпочити з дітьми і, повірте, це будуть незабутні дні!

 

Приймаємо замовлення по телефону

 +38-063-849-96-58
 +38-097-629-62-45