Відпочинок в Карпатах. Відпочинок в горах

Якщо ви плануєте провести свою відпустку на морі, але поки сумніваєтеся, то в цьому випадку розгляньте найкращий варіант – вирушайте в подорож в казкове місто Яремче. Чому варто зробити саме такий вибір, напевно запитаєте ви. Все просто – тому що відпочинок в Карпатах проходить серед прекрасної екології та чистого гірського повітря, забезпеченого лісовими масивами. Тут ви отримаєте все той же пляжний відпочинок з прекрасною засмагою, тільки на березі гірської річки, наприклад, такої як Прут або біля озера з найчистішої прозорою водою.

Недорогий, але дуже корисний для зміцнення організму відпочинок в Карпатах з дітьми – це можливість відмінно оздоровитися на цілий рік всією сім’єю, так як в окрузі ви не знайдете жодного промислового підприємства. Вибираючи літній відпочинок в Карпатах замість того, щоб відправитися на море, ви ніколи про це не пошкодуєте, оскільки в даній місцевості вас будуть оточувати доглянуті  ліси і прекрасні пейзажі. Це буде практично ідеальний сімейний відпочинок, що протікає в спокої і тиші, а не в шумі на морському узбережжі, де пляжі перенасичені туристами.

Багато жителів міст практично відразу, потрапляючи в чисту екологію Карпат, відзначають, що організм починає працювати без збоїв. І в цьому заслуга гірського повітря, адже він сповна насичений дорогоцінним озоном, а, як відомо, він ідеальний для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. Варто відзначити також наявність мінеральних джерел, що дають можливість поліпшити роботу травної системи.

Відпочинок в Яремче славиться своєю риболовлею, прекрасною домашньою кухнею, особливо м’ясними та молочними стравами, які місцеві кухарі люблять готувати і роблять це із задоволенням. У вас обов’язково запитають в кафе, чи сподобався обід, порекомендують найсмачніше національне блюдо, наприклад, традиційний банош.

Відпочинок в Карпатах з маленькою дитиною вважається оптимальним варіантом, оскільки тут враховані всі потреби цієї категорії туристів, наприклад, організовано спеціальне меню, яке навіть не варто порівнювати з громадським харчуванням на морському узбережжі, де їсти часом небезпечно. В Яремче вас чекає привітна, воістину домашня обстановка і цікаві пам’ятки, наприклад, водоспад на річці Прут, сувенірний ринок, а також недорогі самобутні ресторанчики з національними стравами з ароматних білих грибів.