Відпочинок в Карпатах. Місця сили

Карпати – аномальна зона доброї енергії, на території якої місця сили Землі зціляють людей, виконують бажання, розкривають таємниці гармонії.

“Перлина Карпат” – Яремче надихає сучасних українських зірок, як і діячів мистецтва минулого: Івана Франка, Михайла Коцюбинського, Марка Черемшину, Михайла Рудницького, Богдана Лепкого, Михайла Павлика.

Відпочинок в Карпатах – це можливість насолодитися спілкуванням з чистою природою в аурі тисячолітніх «точок дихання» планети.

Сакральні місця Західної України різноманітні: гора «Грофа» (осередок мольфарів),гора Піп Іван Чорногірський (допомагає безплідним парам),чарівне озеро Синевир (дарує любов). Камінь щастя в с.Ореховіца виконує бажання вже багатьох поколінь. На головній вершині Карпат – Говерлі жерці слов’ян спілкувалися з богами, зникали люди і поверталися зі зміненною свідомістю.

Містика оточує численні замки Західної України, особливо туристи люблять відвідувати Невицький замок під Ужгородом і Середнянський замок XIIст., побудований ченцями-тамплієрами. За легендами, скарби Ордена чекають гідного шукача істини.

Особливою цілющою силою володіють християнські святині, розташовані в невипадкових місцях, серед них – відомий за межами України Манявський скит (Івано-Франківська область).

Івано-Франківська область – батьківщина Роксолани, на цій землі зняли найзагадковіший фільм в історії СРСР: «Тіні забутих предків».

Відпочинок в Яремче дозволяє вибрати дозвілля за смаком: активний відпочинок, усамітнення в обіймах природи, зустрічі з паралельними світами.

Відпочинок в Карпатах з родиною ідеальний в будинку, побудованому з натуральних матеріалів далеко від автотраси. Особливий заряд умиротворення можна відчути, якщо зняти апартаменти з каміном в котеджі з символічною назвою «Вершина».

Скупавшись у річці Прут, жінки відчувають в собі магніт богині, а чоловіки набираються сил для нових досягнень.

Гості Яремче можуть відвідати знамениті скелі Довбуша – печери древнього монастиря XVII-X ст. до н.е., святилище-обсерваторія язичницьких жерців (входять в топ-5 місць сили Західної України з досліджень журналу «Фокус»). Як кажуть, випромінювання скель допомагають отримати відповіді на задане запитання, побачити інші тимчасові шари.

До відомого місця сили – Каменю Довбуша веде «Хресна дорога», 27 вересня проводять ходу і богослужіння на цьому місці, а в ніч на Івана Купала запалюють багаття і віддаються у владу буйства стихії веселощів.

Літо в Карпатах обдаровує особливою атмосферою, неповторною як Різдво Христове. Тому гості Карпат в будь-який час року приїжджають сюди знову!