Відпочинок у Карпатах це апарт-готель «Вершина»

Posted by: admin
Category: Блог

Вдалині від міської суєти та накопичення людей, на вершині хребта, у чудовому місті Яремче розташувався наш апарт-готель «Вершина». Саме тут ви зможете відчути внутрішній спокій та самоту. Саме тут ви зможете втілити усі свої мрії пов’язані з Карпатами. Саме тут ви зможете зануритись з головою у безтурботний відпочинок. А співробітники нашого готелю створять вам домашній затишок та порадують гуцульською кухнею.

Біля готелю знаходиться оглядовий майданчик з видом на місто. Навколо готелю розтяглися хребти та ліси. Поруч тече гірський струмок Багрянець та річка Прут. Чисте гірське повітря, наповнене тишею та спокоєм. Чого лише варті захід сонця та світанок під спів птахів та цвірчання цвіркунів. У вас відкривається чудова можливість усамітнитися з природою та забути на час відпочинку про мобільний телефон. Навколо готелю такі види, що захоплює подих.

Апарт-готель «Вершина» складається із одного великого котеджу, у якому розташовано 4 апартаменти (2 апартаменти з каміном та 2 апартаменти з піччю) та одного маленького котеджу «На печі». В апартаментах можуть комфортно розміститися 2 дорослих людини та 2 дітей. А у котеджі «На печі» 4 дорослих та двоє дітей. Увесь комплекс вміщує 12 дорослих та 10 дітей (замість дітей, можуть, розміститься та дорослі). В апартаментах та котеджі «На печі» є окремі ванні кімнати, балкон, кухня з посудом, необхідні меблі, зручні ліжка, крісло-качалка, телевізор.

На території комплексу знаходиться кафе на 22 посадкових місця, мангали, дитячий майданчик, спортивний майданчик, декоративне озеро та літній плавальний басейн 10 * 5 з шезлонгами.

Якщо у вас у пріоритеті спокійний та затишний відпочинок, де ви зможете побути наодинці з собою та близькими, де ваші думки не будуть бігти зі швидкістю світла, то вам треба приїхати до нас.
Відпочинок у Карпатах та апарт-готелі «Вершина” не забувається ніколи.

admin