Відпочинок в горах з басейном

Posted by: admin
Category: Блог

Про те, як добре провести час у горах, ми знаємо з вами не з чуток. Відпочивати в горах, насолоджуючись чистим гірським повітрям, і при цьому плавати у відкритому басейні – це є межа мрій кожного з нас. Навколо готелю простягаються гори та пагорби, ранковий туман сходить з вершин і намагається тебе заховати під своєю ковдрою, а ти пливеш у басейні та споглядаєш всю цю красу.

Так чим же корисне гірське повітря?
Цілюще гірське повітря створює дива. Дихати гірським повітрям радять лікарі всім без винятку. Його чистота, насиченість іонами дуже корисна людям із захворюванням крові, серцево-судинної системи, на туберкульоз, на алергію та інші захворювання. Ні для кого ні є таємницею, що мешканці гірських масивів рідко потерпають на хвороби характерним мешканцям міста. Відпочивати у горах дуже корисно дітям і людям похилого віку. Після відпочинку в горох показники покращеного здоров’я, зберігаються протягом року.

А хто з вас полюбляє поплавати?
Усі! Плавання це такий вид спорту, яким можуть займатися люди в кожному віці. Є десятки чинників, через які потрібно плавати кожному з нас: зниження ризику цукрового діабету, поліпшення психічного самопочуття, аеробна вправа, антівіковийефект, підвищення гнучкості тіла, проти астматична терапія, зменшення маси тіла і багато інших.

І коли ви на відпочинку поєднуєте, плавання на чистому повітрі – ви отримуєте подвійний позитивний результат для свого здоров’я. Тому можна стверджувати, що обравши готель з басейном, ви отримуєте оздоровлення організму у квадраті.
Обираючи відпочинок в нашому готелі, ви отримуєте:

  • Унікальне місце розташування готелю на горі, оточеного хребтами з усіх боків, що автоматично позбавить вас від вихлопних газів і запаху асфальту,
  •  Басейн з чистою водою, шезлонгами та сонячним солярієм,
  • Затишні апартаменти з каміном або піччю та панорамою на гори, які оснащені кухнею. Але якщо маєш бажання зануритися у безпроблемний відпочинок, співробітники готелю можуть запропонувати повний пансіон,
  • Впорядковану територію, де особливо себе комфортно почуваються діти: гірка, батут, гойдалки, пісочниця. Що ще потрібно дітлахам?
  •  Безмежну кількість стежин та галявин, для прогулянок та медитації,
  • І, звісно ж дари лісу …
admin