Відпочинок в горах. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

 

Відпочинок в горах

Настало довгоочікуване літо. Вже обрано маршрут для відпустки – місто Яремче в Карпатах. Гори це найкраща альтернатива морю. Так чим же можна зайнятися у горах влітку? Відпочинок в Яремче різноманітний: екскурсії по місту, піші тури по горах, рафтинг, збір ягід та грибів.

Вибираючи з активного відпочинку піший тур, ви повинні оцінити свої сили та сили з ким ви зібралися у похід. Гори не жартують та не прощають помилок. Ви зможете вибрати маркований маршрут, який зможете здолати своїми силами або найняти гіда, щоб не заблукати. Якщо ви досвідчений турист, то без труднощів прокладете свій індивідуальний, унікальний маршрут. Однією з популярних стежок в Яремче є скелі Довбуша. Найшвидший маршрут від нашого готелю можна подивитися за посиланням (http://vershina.com.ua/ua/skeli-dovbusha). Розпочинається маршрут до скель Довбуша на вулиці Свободи в Яремче і закінчується на горі Маковиця.

Найбільш складний, але дуже захоплюючий маршрут на полонину Явірник та хребет Явірник. Не підготовленому туристові краще не ризикувати. А хто зважитися подолати цей шлях, буде однозначно нагороджений захоплюючими краєвидами на гору Хом'як та гірський масив Горгани, на верхівках якого навіть влітку лежить сніг.

Для допитливого туриста Яремче приготувала безліч незвіданих стежок. Якщо вам цікаво побачити унікальні місця, щодо яких не ходять туристи, ви зможете пройти по струмку Багрянець і побачити дикий водоспад.

Досліджувати Карпати, насолоджуючись краєвидами, ви зможете самі зібрати у лісі ягоди та гриби. Малина, ожина, чорниця, брусниця, суниця застилає килимами усі галявинки та схили. Щоб знайти дарунки лісу треба устати раніше, так як шанувальників наповнити кошики досить багато. А гриби в цьому році своїм врожаєм побили усі рекорди! Емоції, які ви отримаєте від таких подорожей, надовго залишаться у вашій пам'яті. Якщо ви хоч раз у житті завітали до Карпат, то ви у них закохаєтесь і не зможете розлучатися з ними надовго.

Щоб цілком відчути усю велич Карпат, рекомендуємо зняти котедж або апартаменти у горах. Після пізнавальних походів буде не зайвим, поніжитися на гуцульській печі або посидіти біля каміну на шкірах.