Відпочинок у серпні в Яремче + Апарт-готель «Вершина»

Posted by: admin
Category: Uncategorized

Серпень це найулюбленіший, але останній місяць літа. Настав час переглянути і виконати усі ваші заплановані справи:
• відвідати Карпати і Яремче,
• побачити зелені верхівки гір,
• насолодитися тишею лісу та полонин,
• скуштувати гуцульську бринзу,
• стати щасливішими від того що ми зараз у Карпатах…

Саме у серпні Яремче зовсім інша та цікава. Природа починає свої приготування до осені, вдень дуже тепло, а вночі приємно прохолодно. Так кортить прохолодним вечором накинути ковдру, узяти горнятко чаю з трав, котрі зібрані на полонинах, та посидіти на вулиці у тиші, слухаючи цвіркунів, а якщо пощастить, то крик пугача або сови.

Активний або пасивний відпочинок, звичайно ж, вирішувати вам. Залежно від обраного відпочинку, вам треба обрати готель. Ось саме у цю мить розпочинається найголовніше.
В Яремче є безліч готелів, котрі запропонують вам незабутній відпочинок. Але унікальність нашого апарт-готелю «Вершина» у його розташуванні, він відповідає вимогам прихильників активного та пасивного відпочинку.

Якщо ви оберете активний відпочинок, то один з маркованих маршрутів Яремче розпочинається біля нас у  500 м. Так само ми допоможемо дістатися по струмку Багрянець до дикого водоспаду. А ще навколо нас безліч шляхів для велосипедних екскурсій. Усього за 2,5 км від нас гора Явірник. І це далеко не усе, що приготувала «Вершина» для активного відпочинку.

А для шанувальників пасивного відпочинку ми пропонуємо тишу та затишок. Наш готель розташований на верхівці хребта, звідси й назва Апарт-готель «Вершина». Панорамний вид навкруги готелю нікого ще не залишив байдужим. У вас буде унікальна можливість, кожен день насолоджуватися видом на Яремче, тоді як усім гостям міста, доводиться підніматися на оглядовий майданчик. Навкруги готелю є не складні маршрути, які ви зможете подолати без усяких зусиль. І звичайно ж у вашому розпорядженні басейн з лежаками. Басейн, гори, нескінченно блакитне небо Карпат, спів птахів ну що ще треба для вашого релаксу.

У номері вас зустріне домашній затишок й камін. Після таких подорожей буде приємно поніжитися на гуцульської печі або посидіти біля каміна. Але найцікавішим завершенням дня, звичайно ж буде російська баня, яка зніме не лише втому, а подарує заряд енергії та здоров’я.

admin