Відпочинок на печі в Карпатах. Гуцульська піч лежанка

Відпочинок на печі в Карпатах. Гуцульська піч лежанка

Відпочинок в Карпатах в Яремче – це не тільки цікаві екскурсії та піші прогулянки в оточенні приголомшливо красивих гір, але і комфортне проживання, іноді абсолютно відмінне від традиційних варіантів, з родзинкою. Наприклад, сьогодні рідко можна знайти номери в готелях, в яких би стояли справжні і при цьому працюючі печі, від яких неможливо відірвати погляд. Вони, на жаль, в даний час стали практично екзотичним музейним експонатом. Якщо дорослі колись і бачили їх в будинках у бабусь в селі, то міські діти навіть не уявляють собі, що таке розслабляючий і часом забавний відпочинок на печі.

У апарт-готелі “На печі” все по-справжньому, і печі в тому числі. Приїжджайте і самі подивіться, що собою представляє популярна новинка серед надання послуг. До речі, така цікава пропозиція на сьогоднішній день унікальна і діє тільки в м. Яремче. Побачити велику, красиво прикрашену відповідно до традицій піч, що пахне дровами і тим більше погрітися на лежанці в інших місцях практично неможливо.

Чим же корисна чарівна гуцульська піч-лежанка:

• «лікує» від ревматичних захворювань;
• наповнює незвичайним запахом приміщення;
• забезпечує довго зберігатися теплу в будинку;
• допоможе вилікуватися від застуди;
• при бажанні в печі можна приготувати борщ, запекти картоплю і навіть святковий пиріг.

Уявіть собі, скільки задоволення доставить тихим зимовим вечором, особливо після прогулянки по лісу і смачної вечері спільний відпочинок з дітьми на печі. Дітвора від такого проведення часу просто в захваті. Від надлишку почуттів і новизни обстановки діти на деякий час забувають про свої комп’ютери та інші сучасні девайси, тому що віртуальне спілкування ніколи не замінить справжнє тепло, яке йде від милої, домашній печі, тим більше що мама з татом поруч. Саме тому всі розписи ми зробили так, що б вони були цікаві діткам. На них присутні смішні і казкові персонажі.

Незабаром ми напишемо ряд статей на тему “Як розпісувались печі”, в яких будуть фотографії процесу. А також посилання на майстрів, які робили розпис.