Осінній відпочинок в Карпатах!

Posted by: admin
Category: Блог

Осінь – це саме той час, коли кожен з нас очікує приємних сюрпризів і яскраво-сонячних спогадів. Кожен другий українець задається питанням, де відпочити цієї осені? Звичайно, варто їхати за кордон, пізнавати світ, але й про своє забувати теж не слід. У нас є безліч прекрасних місць для відпочинку! І з метою провести незабутній відпочинок за доступною ціною, українці обирають Карпати!

Осінній відпочинок в Карпатах набирає популярності!

Чому? А відповідь досить проста … Осінь в Карпатах ідеально об’єднує всі чотири стихії і створює для Вас казковий світ: дивовижна гармонія вражень народжується в поєднанні стрімкого вогню, кришталевої води, чистого повітря і щедрої землі … Крім природних красот, цей регіон багатий на цікаві пам’ятки, які становлять велику культурну та історичну цінність.

Індустрія туризму в Карпатах стрімко розвивається. І якщо Ви любитель активного відпочинку у Карпатах Вам можуть запропонувати:

Піші прогулянки: сходження на гори, походи на гірські водоспади, в ліс у пошуках ягід і грибів, або просто на пікнік з  шашликами, купання та риболовля в гірських річках …;

  • Різноманітні екскурсії по визначних пам’ятках, які відкриють Вам історію і традиції місцевих жителів;
  • Їзда на конях;
  • Їзда на квадроциклах;
  • Їзда на велосипедах;
  • Канатні переправи;
  • Рафтинг;
  • Лікувальні процедури та багато іншого.

Тут знаходиться велика кількість приватних котеджів, сучасних готелів, оздоровчих санаторіїв. Одним з найулюбленіших є апарт-готель “Вершина”. Даний апарт-готель часто вибирають не тільки наші співвітчизники, а й зарубіжні гості.

“Вершина” – це справжнє поєднання ціни і комфорту. І ми з задоволенням відкриємо Вам всю красу Карпат, адже добре знаємо наш рідний край. Ми здатні запропонувати те, що неодмінно зацікавить саме Вас. Адже восени Карпати такі різні: романтичні, оздоровчі, історичні, патріотичні. Виберіть свій настрій і подорожуйте з задоволенням.

Ви досі в роздумах? Якщо Ви ще не спробували відпочинок в Карпатах, то не зволікайте!

admin