Осінні канікули в Яремче

Posted by: admin
Category: Блог

Швидкими кроками жовтень вже дійшов до середини місяця. І дітлахи розпочинають усе частіше позирати на календар у передчутті осінніх канікул. Вже було море та сонце, а так хочеться ще одержати незабутні спогади. Карпати це саме те, що треба перед складним навчальним роком. Гірське повітря за своєю корисності не поступається морському повітрю. Його чистота сприятливо впливає на дитячий організм.

Якщо ви вважаєте, що вам та дітям нічим буде зайнятися у Карпатах восени, то ви помиляєтеся. У горах найпопулярніше це походи. Кожен похід можна перетворити у захоплюючий пошук скарбів. Сезон білих грибів ще не закритий! Для тих, хто хоче швидко побачити гори можна скористатися велосипедами, джипами, квадроцикламі. А хто захоче ознайомитися з історією краю, кількість музеїв та історичних пам’яток можна знайти на кожному кроці.

Найчастіше для відпочинку вибирають популярний туристичний центр Карпат – Яремче. Цей не великий, але досить затишне Місто розташовано у долині та оточено з усіх сторін горами. Через усе місто протікає річка Прут. У центрі міста вирує водоспад Пробій, радуючи туристів своїми швидкими потоками та річковою фореллю.

Але це усе одно місто. А так хочеться, втекти за далі від міської метушні, розташуватися у затишному готелі та поринуть з головою у дикі Карпати та спостерігати за всім цим з боку.

Власне таким і є Апарт-готель «Вершина». Затишний сімейний готель розташований далеко від галасливих людей, на вершині пагорба в оточенні гір і лісів. У кожному номері є камін або піч, котрі ви можете розпалити самі. Номери просторі та виконані у неповторному стилі Карпат. Російська лазня подарує легкий пар і оздоровить ваш організм.

admin