Осінь в Карпатах

Posted by: admin
Category: Блог

Осінь, такий магічний час, а особливо у горах. Він нібито завмирає з початком прохолодних днів. Пейзажі починають здобувати теплі відтінки, а гори як хамелеони змінюють колір. Я вже не уявляю собі осінь, коли я не сиджу у теплому номері на кріслі качалці біля каміну і не спостерігаю за цим всім. Зазвичай я зупиняюсь  у затишному апарт-готелі «Вершина», який знаходиться в Яремче. Готель розташованій високо у горах і все місто видно як на долоні.

Єдине, що залишається незмінним,  це як ліс чіпляється за хмари і відриває  невеликі шматочки, розтворяє їх у глушині лісу. Особливо за це я і полюбляю проводити осінь у горах.

Піші прогулянки, крізь затуманений ліс залишають після смак легкого, але приємної самотності. І немає нічого кращого, ніж після прогулянки в своєму номері розтопити камін або полежати на печі.

Буває рано восени випадає сніг. Налипнув на листя він перетворює всі стежки в магічні і казкові тунелі за якими хочеться бродити як в лабіринті. Дивлячись з вікна на місто, складається враження, ніби він тоне в банці з цукром і ось-ось зовсім зникне з поля зору. І звичайно ж, що може бути краще, ніж зібратися з друзями в лазні після прогулянки і добряче відігрітися.

Я багато де бував, але таких затишних і теплих місць як “Вершина” дуже мало. Тут смачна їжа, душевні господарі, атмосфера нескінченного затишку і спокою. Сподіваюся наступної осені я знову сюди потраплю.

admin