Новий Рік в Карпатах 2013: не потрібен підйомник швейцарський і Італія нам не потрібна.

Posted by: admin
Category: Uncategorized

Якщо Ви хочете зустріти головне свято року в оточенні справжньої зимової казки і при цьому не витратити нечувану суму, провести Новий Рік в Яремче 2013 – найрозумніше рішення.

Що ж являє собою Новий рік в Карпатах? До 2013 року інфраструктура відпочинку і гірськолижного спорту розвинулася настільки, що почала поступово наздоганяти провідні курорти Швейцарії та Італії. На відміну від європейських, ціни на відпочинок в Карпатах в 2013 році більш ніж прийнятні, а віза не потрібна.

Чи є Ви досвідченим гірськолижним туристом або просто хочете весело провести Новий Рік в Карпатах, Ви знайдете для себе відповідний варіант відпочинку.

Готелі в Карпатах практично поголовно підготували для своїх туристів Новорічні програми на 2013 рік та пропонують широкий вибір святкових заїздів. Вартість доби в хорошлму приватному готелі або великому готелі з усіма зручностями і харчуванням – близько 600-800 гривень на двох. На який би курорт Ви не попрямували, будь це Буковель або Драгобрат, Вас чекають покриті снігом схили гір, а також лижні, санні розваги та сноуборд.

Крім елітного відпочинку на одному місці в якомусь з готелів, є варіант провести Новий Рік в Карпатах в численних нескладних лижних переходах, екскурсіях до озер або до водоспадів. Якщо хочете надовго запам’ятати зустріч Нового Року 2013, набратися приємних вражень, рекомендуємо відвідати найкрасивіші гори і озера Карпат.

Що може бути краще в Новий Рік, ніж пробігтися на лижах по снігу, побачити дивовижні гірські пейзажі і середньовічні замки, покуштувати води з місцевих мінеральних джерел і з’їхати на санях по крутому схилу? Якщо Ви уявляєте свій відпочинок саме так, Новий Рік в Карпатах 2013 – саме те, що Вам потрібно!

admin