Відпочинок в Карпатах на Новий Рік 2016

Posted by: admin
Category: Блог

Зустрічати новорічні свята у Карпатах – ідеальний варіант для кожного: від сімей з дітлахами до тих, хто звик відпочивати наодинці, від підлітків-екстремалів , до літніх людей, які прагнуть поправити здоров’я. Новий Рік тут подарує кожному туристу неповторну атмосферу свята, якої так не вистачає в метушливих мегаполісах та справжню новорічну казку на яву!

І в цій новорічній казці Ви – головний герой. Усі дивовижні події, чудеса та історії траплятимуться саме з Вами…

У тихому і красивому місці, серед білосніжного лісу Ви знайдете “Вершину”. Ви відразу відчуєте нашу гостинність, адже ми готувалися до зустрічі з Вами довгий час. Ми створили для Вас затишні умови для комфортного проживання серед природи.

Новий Рік в апарт-готелі “Вершина” – це гарантований заряд яскравими емоціями, бадьорістю і прекрасним настроєм на весь рік!

Апарт-готель “Вершина” –  стильний і комфортабельний комплекс відпочинку в Яремче. Неймовірної краси гірські пейзажі, які можна побачити прямо з готельних номерів, чисте повітря, наповнене ароматами хвої, м’який клімат створили неповторну атмосферу невимушеності та спокою, а також зробили дане місце привабливим для відпочинку на новорічні свята.

У розпорядженні відпочиваючих – затишні апартаменти, які відповідають усім сучасним стандартам. У кожному номері передбачені всі зручності, що дозволить Вам повноцінно відпочити та зустріти Новий Рік на найвищому рівні. Ми пропонуємо Вам номери з піччю або каміном, що гарантуватиме Вам не лише радісний відпочинок, але й теплий, що так важливо в цю пору року.

Також Ви можете попаритися в бані або ж вийти на двір, та у супроводі м’якеньких сніжинок, запустити у синє небо яскраві феєричні вогні. Для тих, хто їде на відпочинок у Яремче на своєму авто, передбачена зручна автостоянка…

Втім, ідей та пропозицій у нас ще багато… Просто зв’яжіться з нами та сповна насолодіться казковими моментами Новорічної ночі. Ми гарантуємо, що візит в апарт-готель “Вершина” та карпатський колорит створять для Вас картину яскравих вражень та незабутнього новорічного відпочинку!

admin