Новий Рік 2015 в Карпатах

Новий Рік – чудове свято, яке кожний з нас чекає з нетерпінням. 2014 рік виявився дуже не простим і повним випробувань для нас. Тому, хоча б на Новий Рік хочеться відпочити, втекти подальше від усіх турбот і негараздів. Напевне кожен з нас прагне провести це свято по своєму, якось особливо: хтось в гучних компаніях, хтось на одинці з дорогими йому людьми, а хтось відправиться в гори, щоб провести його там.

Відсвяткувати новорічну ніч в Карпатах – означає поринути в невеличку казку. Саме тут, для любителів активного зимового відпочинку є найрізноманітніші види розваг і послуг; ті, хто любить затишок, домашню атмосферу, тріскіт палаючих дров в каміні, може скористатися послугами різноманітних котеджів, готелів, відпочинкових баз тощо. Також, в перед святкову ніч гарний настрій Вам забезпечать різноманітні концерти, гуцульські фестивалі, новорічні програми і звичайно гучні та мальовничі салюти, ехо від яких розноситиметься по засніжених горах.

Святкуючи Новий рік 2015 з апарт-готелем «Вершина» Ви зможете:

  • насолодитися красотою гірської природи, тому що саме наш готель розміщений на вершині посеред лісу;
  • відпочити в комфортних апартаментах, з особливим гуцульським інтер’єром;
  • скористатися нашою «візитною карточкою» – погрітися на справжній гуцульській печі. Особливо це буде доречно для тих, у кого проблеми із спиною, оздоровче тепло з нашої печі швидко поставить Вас на ноги;
  • поласувати стравами гуцульської кухні;
  • скористатися російською банею з віником і самоваром;
  • відвідати цікаві місця м. Яремче, прокататися на бугельному підйомнику, навіть сходити на водоспад. Це все Вам буде під силу здійснити завдяки комфортному розташуванню нашого готелю.

 

Телефонуйте до нас та бронюйте апартаменти нашого готелю і нехай Новий Рік 2015 принесе Вам тільки найкращі емоції і враження!