Літні канікули у Карпатах 2019

Posted by: admin
Category: Uncategorized

Літні канікули найдовші. Три місяці безтурботного відпочинку, розваг і вражень. Батьки завчасно вирішують, де проведуть канікули діти. Багато хто за звичкою відправляють дітей на море і не розглядають канікули у горах. І даремно, гірське повітря не поступається по корисності морському. Карпати ідеальне місце для дитячих канікул та сімейного відпочинку.

Дитячі табори розташувалися у найкращих куточках Карпат. Тут для дітей підготовлений не тільки відпочинок, а й розвиваючі, творчі програми, фізичний розвиток і нові знайомства. Унікальність таборів в Карпатах складається в захопливих походах у гори. Тут загартовується дух і сила волі. Гори це найкращий вчитель у житті.

Літні канікули з сім’єю в Карпатах назавжди залишаться у ваших спогадах. Шанувальникам активного відпочинку підготовлені усі можливі розваги: кінні, велосипедні та піші прогулянки, політ на повітряній кулі, поїздки на позашляховику – джипінг, Bike zip – велосипед на канатній дорозі, екскурсії, роуп-джампінг, квадроцикли, рафтинг, риболовля і т.д. Шанувальникам пасивного відпочинку теж не доведеться «нудьгувати». Насолодитися навколишньою красою, від якої захоплює дух, надихатися гірським повітрям та провести дегустацію карпатської кухні, буде потрібно багато часу і сил.

Отже в Карпатах ви можете знайти все, що побажаєте для відпочинку. Якщо вашою метою буде оздоровлення, то обирайте санаторій для відпочинку залежно від захворювання.

Про житло пропонуємо, потурбується завчасно. Звичайно, якщо ви приїдете в Карпати і почнете шукати готель, то не залишитеся під відкритим небом, але тоді є шанс відпочивати не в тих умовах, які планували.

Карпати це гори, ліс, повітря. Тому винайняти готель на вершині гори буде логічно і незабутньо. Апарт-готель «Вершина» в Яремче розташувався на вершині пагорба в оточенні гір та лісів. Готель складається з двох незалежних котеджів: котедж «На Печі» і котедж з 4 апартаментами. У кожному є незалежна кухня з необхідним посудом, двоспальне ліжко, балкон з видом на прилеглі гори, камін або піч-лежанка. На території готелю: басейн, кафе на 22 місця, зона мангала, дитячий майданчик, батут, баня. Недалеко від готелю проходять марковані маршрути, шанувальникам піших прогулянок буде цікаво дослідити прилеглі гори. У таких походах ви без зусиль зможете знайти скарби Карпат – гриби і ягоди. Так само порадує мандрівників дикий водоспад, який перебуває недалеко від готелю.

Карпати це здоров’я, щастя і любов на все життя.

admin