Куди поїхати у липні з дитиною

Posted by: admin
Category: Блог

Щороку ми чекаємо літа з нетерпінням, а з його приходом не знаємо, куди подітися від спеки. Бо дуже важко втримати від літніх денних прогулянок, особливо дітям. Альтернативою спекотному морського узбережжя будуть Карпати, зі своїми прохолодними лісами, ріками і помірно теплим кліматом. У Карпатах ви не тільки сховаєтеся від спеки, а й зможете оздоровитися усією сім’єю. З давніх часів Карпати славилися своїми мінеральними джерелами. Карпати так само є оберегом дітей і дорослих від сезонної алергії. Багато лікарів рекомендують в пік цвітіння їхати відпочивати саме у Карпати.

Тут ви без зусиль зможете організувати собі насичений і різноманітний відпочинок. Отже, ви вирішили відпочивати в Карпатах, залишилося зрозуміти, що робити і де винайняти житло? Наша мета відпочинок, тому ви відразу повинні, потурбується про сприятливі умови мешкання. Звичайно, якщо ви не зупинитеся свій відпочинок в наметі.

Самим затишним, гарним містом Карпат є Яремче. Городок не великий, з розвиненою інфраструктурою і тому дуже улюблений туристами всього світу. Чисте гірське повітря оточує скрізь, в місті немає промислового виробництва. Але щоб повністю відчути його чистоту вам необхідно буде вибрати готель на вершині гори. І тоді вам вдасться усамітнитися від галасливих людей і машин, послухати спів птахів і вдихнути аромати трав. Для такого мешкання вам підійде апарт-готель «Вершина», розташований на вершині пагорба в оточенні гір та лісів. Невеликий, але досить затишний готель складається з двох незалежних котеджів, побудованих з екологічно чистих матеріалів. У кожному номері є камін або піч-лежанка, яка завжди є улюбленим місцем дітлахів. На території комплексу є опалювальний басейн, дитячий майданчик, гірка, батут, баня, ставок і кафе з домашньою кухнею.

Для дослідження усіх пам’яток міста, рекомендуємо виділити кілька днів. В Яремче вам буде дуже цікаво подивитися: вольєрне господарство, водоспад Пробій, Манявський скит, Манявський водоспад, Михайлівська церква, гора Слон, музей «Карпати в мініатюрі», сувенірний ринок і т.д. Для активного відпочинку Яремче пропонує екскурсії, піші, кінні та велосипедні прогулянки, квадроцикли, повітряна куля, поїздки по горах на позашляховику. Такі міні подорожі з дітьми залишать яскраві враження від відпочинку. Обов’язково організуйте похід на полонину і пошукайте там скарби Карпат – гриби і ягоди. Карпати це чисте повітря, мінеральні джерела, яскраві враження і незабутній сімейний відпочинок.

admin