Куди поїхати в Карпати відпочити?. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

Куди поїхати в Карпати відпочити?

Дивовижна природа, відмінна екологія, а також цілюще гірське повітря роблять відпочинок в Карпатах безцінним для оздоровлення душі і тіла. Організувати повноцінну відпустку в цих місцях можна різними способами, ми пропонуємо відмінний варіант - зупинитися в дивовижному котеджі «Вершина» , де зможете чудово провести час.

Відпочинок в Карпатах влітку, якщо ви зупинитеся у нас - це пізнавальні велосипедні прогулянки по заздалегідь розроблених маршрутах, піші походи, наприклад, по Чорногірському хребту. Чарівність Карпат включає в себе велику кількість мальовничих гірських річок, озер і водоспадів, а достаток гірських стежок назавжди підкорить серця наших гостей, адже забути ці найкрасивіші пейзажі неможливо.

Для того щоб такий відпочинок став доступнішим, можна забронювати номер в нашому затишному котеджі. Якщо ваша відпустка припадає на зимовий час, то вас чекають відмінні лижні траси. Вдосталь накатавшись, вам буде приємно повертатися в свій комфортний номер з каміном. З вікна відкриваються приголомшливі гірські пейзажі, споглядати які, особливе задоволення. У літній час заворожує краса територій, прилеглих до Пруту - тут можна ловити рибу, засмагати і просто сидіти ввечері біля потріскуючого багаття.Кілька гірських масивів, які знаходяться недалеко від Яремчі, наприклад, Явірник - Горган, гора Рокитна, Довбушанка - неймовірно цікаві для піших прогулянок і саме в цих краях перетинаються головні туристичні маршрути. Дитячий відпочинок в Карпатах не менш захоплюючий, ніж проведення часу для дорослих, оскільки він включає купання в річці, пізнавальні екскурсії по старовинних замках, а також відвідування головної родзинки краю - водоспаду Пробій .


Відпочинок в Карпатах з дітьми - це, в тому числі і можливість спільно відкрити самобутній і дуже колоритний куточок України, а також скуштувати смачну національну кухню. Будучи тут, замовте, наприклад, ситну квасоляну соломаху, гуцульський банош , сподобаються початківцям мандрівникам і смажені деруни з грибами.

Приїжджайте і зупиняйтеся в гостинному котеджі «Вершина» , і ви зрозумієте , що відправитися на відпочинок в Карпати замість моря - це хороша  альтернатива , яку вже сотні туристів оцінили гідно, повертаючись сюди знову і знову.