Куди поїхати в Карпати в 2015 році?

Карпати – це один з найменших регіонів України, проте один з найбагатших серед природних, історичних і культурних цінностей. Адміністративний центр регіону, місто Івано-Франківськ часто називають воротами в Карпати.

Тут кожен може знайти щось для себе. Якщо вам подобається милуватися видами, насолоджуватися тишею або слухати пташок і потоків води, то хорошим варіантом для Вас буде відпочинок у наметах. Якщо Ви любите дізнаватися нове і не стояти на місці, то екскурсійні тури або подорож по відомих місцях: озеро Синевир, водоспади Шипіт, Женецький, Манявський, долина нарцисів, старовинні церкви та інші пам’ятки – це те, що Вам припаде до душі. Ті, хто любить активний відпочинок, обов’язково повинні піднятися на одну з вершин Карпат. Для тих, хто впевнений у своїх силах рекомендуємо здійснити похід на г. Говерлу – найвищу вершину українських Карпат, що має висоту 2061 м.. За один такий похід Ви побачите так багато, що у вас буде достатньо історій, щоб розповідати своїм друзям протягом усього року.

У Карпатах росте велика кількість грибів та ягід у лісах, які охоплюють близько половини території Прикарпаття. Тут є майже 1500 видів рослин і 300 видів тварин. Ви захоплюєтеся екзотичною природою? Тут, у верхніх схилах гір і лугів, ви знайдете безліч рідкісних рослин. Кожне місто в Карпатах особливе і подарує Вам чимало вражень і розваг. Для свого відпочинку в Карпатах можна поїхати в Яремче, Славське, Драгобрат, Буковель та ін. Однак більшість туристів вважають, що найкраще відпочити в Карпатах можна в м. Яремче.

Чому варто поїхати в Яремче?

Саме м. Яремче вважається головним туристичним центром Прикарпаття. Це місто без стурбованих вічними клопотами людей, які вічно метушаться і поспішають у своїх справах. Ви можете познайомитися і поспілкуватися з цими людьми, які пишаються своїм способом життя, що відрізняється від жителів інших регіонів країни. Це райський куточок, який славиться своїми розкішними лісами, гірськими масивами, відмінною інфраструктурою, масою готелів, де можна не дорого і комфортно відпочити. Апарт-готель Вершина – це один з кращих готелів м.Яремча. Тут створені всі умови для теплого і комфортного проживання для сімей з дітьми. І це єдиний готель, який може запропонувати Вам відпочинок в апартаментах з піччю-лежанкою і каміном, що саме по собі є величезним плюсом для відпочинку дітей, особливо взимку.

Тому, якщо ви запланували поїздку в Карпати у 2015 році, вибирайте Апарт-готель в м. Яремче, такий відпочинок надасть Вам багато сил і енергії для подальших справ і перемог. І будьте впевнені, Ви будете задоволені своїм вибором!