Куди поїхати відпочити в Карпати? Або в Крим?

Куди поїхати відпочити в Карпати? Або в Крим? Політико-економічна криза, напружений стан в Республіці Крим, офіційно прийнятої до складу РФ 18 березня 2014 – головні чинники, що змусили туристів в Україні змінити свої смаки щодо відпочинку.

Згідно з аналізами пошукових запитів компанії “Google Україна”, даними фахівців туристичних агентств, існує стабільний ріст популярності курортних напрямків Західної України. «Куди поїхати відпочивати в Карпати?» – Один з поширених питань в Інтернеті. Перемоги в різних рейтингах найбажаніших вояжів не перший рік одержувала Івано-Франківська область – особлива кліматична зона з багатющою самобутньою культурою (вік деяких місцевих артефактів налічує 40 тис. років).

Ціннісні орієнтири туристів багатопланові:
– Безпека
– Комфорт
– Сприятлива екологічна середа
– Гостьовитість

Літній відпочинок в Карпатах – це справжній «зелений» туризм в самому чистому екорайоні України. У стресових реаліях сучасності, ліміту часу, у світі високо цінують поєднання активного відпочинку з оздоровчим ефектом. Відпочинок в Карпатах є цілющим поверненням до витоків внутрішньої гармонії, доступний багатьом в економічному відношенні. Повноцінний відпочинок з дітьми в Карпатах – наявність розвиненої інфраструктури і привітний прийом гостям забезпечені.

Для яскравого відпочинку та комплексного оздоровлення бажано проживання в приватному будинку з натуральних матеріалів, в тихому куточку, без шуму доріг і великого скупчення туристів.

Відпочинок в Яремче – одне з улюблених місць туристів Карпатського краю. Цілюща сила м. Яремче вабила гостей з різних країн століттями: 1500 відпочиваючих зафіксовано документально в 1905-1906гг., 2403 відпочиваючих і майбутній угорський король Карл I в їх числі – в 1912 році. Широко відомим стає м. Яремче в 20 столітті, нарівні з кращими бальнеологічними курортами Карпат. У 21 сторіччі м. Яремче отримує статус одного з головних гірськолижних центрів Західної України.

Скарби м. Яремче – це повітря, гори, мінеральні джерела, до яких торкається кожен гість Прикарпаття. Серед визначних пам’яток міста: греко-католицька церква Успіння Пресвятої Богородиці, заснована більше 100 років тому, магічний водоспад «Пробій» західноукраїнської «Ніагари» – річки Прут.