Кращі ідеї відпочинку в Карпатах влітку

Карпати є одним з кращих місць для красивих і здорових літніх канікул. Цей мальовничий край чарує кожного туриста, який готовий відкрити таємниці древніх гір, відчути подих чистого повітря лісів і прогулятися по незвіданих стежках.

SPA

Як правило, в літній час наш організм вимагає відпочинку та рекреації. Більшість сучасних курортів в горах пропонують відвідувачам спа-послуги. Тут ви можете поніжитися в басейнах з підігрівом води з джерела, розслабитися в джакузі, прийняти масаж і обгортання, посидіти в чанах з травами.

Катання на конях

Коні мають позитивний вплив на людину. Вони заспокоюють, розважають і дають відчуття єдності і гармонії з собою і навколишнім світом. І коли ви поєднуєте їзду верхи з мальовничою природою Карпат, ви отримаєте справді унікальний ефект. Ви отримаєте естетичне і фізичне задоволення.

Їзда на велосипедах, квадроциклах та ін.

Кращий спосіб побачити цсю цю неймовірну красу Карпат та при цьому не втомитися, а рухатися швидко – це проїхати весь цей шлях на велосипедах чи квадроциклах. Ви зможете помилуватися найкрасивішими місцевостями Карпат, таких як, наприклад, Яремче, насолоджуватися кришталево чистим повітрям, провести час активно і отримати незабутні емоції. Просто уявіть, який адреналін ви отримаєте, якщо проїдетесь вверх по схилу, або проїдетесь через річку по мості.

Рафтинг у Карпатах

Якщо ви хочете побалувати себе дійсно чарівними почуттями, ви можете зайнятися рафтингом по гірській річці. Ви долатимете гірські пороги бурхливих річок різних рівнів в залежності від вашої підготовки. Такого адреналіну та позитиву ви не знайдете більше ніде.

Проте це далеко не усі можливості та задоволення, які можуть запропонувати вам Карпати влітку! Не втрачайте такий шанс, просто зателефонуйте нам і найкращі умови проживання у Карпатах (Яремче) вам забезпечені. Ви гарантовано проведете незабутній відпочинок в комплексі “Вершина”, а якими ідеями для відпочинку ви скористаєтесь, залежатиме тільки від ваших бажань та можливостей. Ми завжди готові вам допомогти, адже наша мета – це задоволення та гарний відпочинок наших гостей!!!