Корпоратив в Карпатах. Святкування корпоративу в Карпатах

Корпоратив в Карпатах. Святкування корпоративу в Карпатах

Корпоратив в Карпатах – це насолода цілющим гірським повітрям і мінеральними  водами самого екологічно чистого регіону України, часто іменованого «серцем і легенями» Європи. У Карпатах тече безліч річок та красивих водоспадів, багато тисяч років тому утворилися карстові та соляні печери, соляні озера по хімічному складу близькі ізраїльському «Мертвому морю». На вершинах гірських масивів розкинулися справжні альпійські лани. Кожен регіон карпатського краю неповторний у своєму унікальному різномаїтті дарів природи і культурних скарбів.

Відпочинок в Карпатах влітку – незабутня подорож у царство первозданної природи, знайомство зі старовинними гуцульськими традиціями, активне дозвілля: парапланеризм, полювання, рибалка , поїздки на конях, велосипедах, екстремальне сафарі на квадроциклах по схилах .

«Освоєння » Карпат туристами зростає в геометричній прогресії, популярні всі види послуг для будь-якої категорії гостей, в тому числі святкування корпоративу в Карпатах. Святкування корпоративу в Карпатах назавжди запам’ятається надзвичайними емоціями командного духу.

Краще рішення у виборі житла – зняти будиночок для відпочинку в традиційному стилі з природних матеріалів: дерево зігріває взимку , а камінь дає прохолоду влітку . А що може бути краще вечірніх бесід біля каміна? Такі умови надає котедж «Вершина», що має унікальне розташування на пагорбі гори в оточенні гірських хребтів, лісу й ріки. Поруч знаходиться єдиний в м. Яремче бугельний підйомник “Багрівець” . Є власний гараж для велосипедів та квадроциклів . Нашим гостям забезпечені походи за грибами, посиденьки з кавою в альтанці, шашлик на свіжому повітрі, можливість милуватися гірськими пейзажами з вікна свого номера або ж зробити підйом до вершин, вечірні розваги міста, взимку – катання на лижах і санках.

Відпочинок в Яремче – це комфортабельні умови перебування в курортній зоні з низькогорним кліматом 585 метрів над рівнем моря. За офіційними джерелами, на території Яремчанщини 5 джерел столовомінеральніх вод різного хімічного складу. В Яремче розташований Карпатський національний природний парк, через місто пролягає дорога до найвищої гірської вершини України – гори Говерлі(2061 м). Пам’ятки міста : водоспад Пробій, стежка Довбуша, дерев’яні церкви XVI – XVIІ ст. , Ряд базарчиків з сувенірами місцевих майстрів, вольєри з козулями, оленями, кабанами .

Відомі гірськолижні центри Прикарпаття: Буковель та Яремче ( 36 км . Від Буковеля ) займають територію Івано – Франківської області – одне з найбільш самобутніх місць Західної України .