ᐈ Харчування в апарт-готелі "Вершина"

Кухня

Харчування в апарт-готелі "Вершина"

  • Сніданок входить у вартість всіх номерів у періоди 28.12-29.02 та 25.04-30.09;
  • У кожному нашому котеджі є кухня;
  • На нашій території є власне кафе з дуже смачною їжею.

Для найбільш комфортного відпочинку в готелі повинні бути створені умови, в яких гості приділятимуть мінімальну кількість часу повсякденним турботам і побутовим дрібницям. У їх число входить правильна організація харчування. В готелі Вершина намагаються перейняти всі турботи з плечей відвідувачів і пропонують дуже зручну систему харчування. Кожен відвідувач забезпечується безкоштовним сніданком. Також на території функціонує власне кафе. Якщо ж гості бажають самостійно готувати їжу, кожен номер має обладнану кухню.

Смачні та корисні карпатські страви від талановитих кухарів

Карпатська кухня складається з великої кількості різноманітних страв, які припадуть до смаку навіть найвибагливішим гурманам. Дотримання традиційної рецептури приготування і застосування екологічно чистих продуктів сприяють отриманню унікальних смакових якостей і позитивного ефекту для здоров’я.

Гуцульська кухня досить проста, але водночас відрізняється оригінальністю. При відвідуванні українських Карпат ви обов’язково повинні спробувати банош, мамалигу, гуцульський борщ і грибну юшку. Наші кухарі також можуть смачно приготувати книш, куліш, голубці, киселицю і затірку.