Кухня. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

Кухня

Дивовижна кухня Карпат – Бограч

Дивовижна кухня Карпат – Бограч

2018.07.12
Плануючи відпочинок в Карпатах, кожен з нас у першу чергу хоче спробувати страви гуцульської кухні. Особливу увагу приділяють гості - закарпатському Бограчу.
БАНОШ - головне блюдо Карпат

БАНОШ - головне блюдо Карпат

2018.03.02
Банош (бануш) - головне гуцульська страва. Іноді його називають гуцульським хлібом. Банош це частина душі гуцула і гуцульської кулінарії.
Сирне суфле в Карпатах

Сирне суфле в Карпатах

2018.02.27
Суфле - блюдо гурманів і цінителів французької кухні.
Повний пансіон

Повний пансіон

2018.02.11
Меню повного пансіону. Залежно від пори року, в меню можуть бути внесені зміни. Більш докладно про повний пансіон ми розповімо в телефонній розмові.
Рибне меню

Рибне меню

2018.02.11
Для шанувальників безтурботного відпочинку, ми розробили меню повного пансіону з рибних страв. Залежно від пори року, в меню можуть бути внесені зміни.
Меню Весни 2017 року

Меню Весни 2017 року

2017.02.03
Оскільки наші гості і люди, які цікавляться відпочинком в нас, часто питають про харчування, то ми вирішили зробити окремий розділ, в якому буде інформація стосовно харчування. В цій замітці ми розмістимо меню, яке в нас є в сезоні "Весна 2017р". Сезонно ми змінюємо наше меню і можемо не відразу внести зміни на сайті, тому інформація в цьому розділі є орієнтиром в тому, яка в нас кухня. Більш детально ми можемо Вам розповісти в телефонній розмові.