Карпати: секрети здоров"я та краси

Чиста вода дарує життя, красу, очищення від стресів. Після омиванням цілющою ранковою росою, купання в чистих природних джерелах організм переповнений енергією. Де шукати Сезам відродження?

Захід України – самий «зелений» регіон країни, відсутність скупчення промислових об’єктів сприяє вільній циркуляції дорогоцінного гірського повітря і незліченних гірських ключів, річок, озер. Відпочинок в Карпатах завжди супроводжується «пасивним лікуванням», адже справжня «оздоровниця» – природа навколо, тому відпочинок в Карпатах з дітьми так бажаний.

Івано-Франківська область – унікальний в біогеографічному відношенні край з багатющими природними ресурсами, в тому числі понад 300 джерел мінеральних вод, 8,6% річкового стоку України. Найбільші водоспади, дарующие молодість і бадьорість знаходяться на річці Прут у верхів’ї річки на схилі Говерли і в місті Яремча.

Куди поїхати влітку в Карпати знають котрі скуштували одного разу чарівливий цілющий клімат Яремче, отримало річну заряд натхнення в стиснутої скелями річці Прут. Відпочинок в Яремче з дітьми принесе радість і відчуття оновлення всім членам «команди мандрівників» у будь-який час року.

Сімейний відпочинок в Карпатах – це доступний за ціною дозвілля, європейський сервіс і теплу українську гостинність.

Сімейний відпочинок в Прикарпатті, особливо відпочинок з дітьми відкриває можливості для легкого і приємного позбавлення від важких думок, хронічної втоми. Повноцінне неспішне спілкування з близькими і друзями, активний чи екстремальний дозвілля, риболовля, походи в гори, лісова «полювання» за ягодами, грибами або ж спокійний вечір біля каміна з живим вогнем … Карпати кожному дарують бажане.

Довершить вплив оздоровчого ефекту чистих вод, повітря і землі (обов’язково походіть по ній босоніж!) Проживання в будинку з натуральних матеріалів і активне поглинання смачних домашніх гуцульських страв) Здавна славляться фіточаї Карпатського різнотрав’я, мед і сири – ці два продукти у великій кількості давали гладіаторам в стародавньому Римі для накопичення сил перед боєм.